Звіт Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля» за 2017 рік.
ПРEССЛУЖБA ВOВЧ

56

9

6 комментариев к записи “Звіт Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля» за 2017 рік.”

 1. ВВ-4145:

  дуже добре….,якби-то по всій Україні керманичі ГО проводили таку роботу.Коли єдині нас тяжко не послухати,але ще й така думка:ЧОМУ В ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ ТРЕБА ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ПРАВА І СВОБОДИ-відповідь :правова держава тільки на папері,а на практиці,тобто в житті,-мильна бульбашка,якою вміло навчилися спекулювати деякі політики,злодії(олігархи)…

 2. СЭМ:

  ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ВСЕУКРАИНСКИЙ УРОВЕНЬ ПРОВЕДЕНИЯ ОТЧЁТА ЗА ПРОШЛЫЙ ГОД. ТЕПЕРЬ ВСЕ МЫ УВИДЕЛИ И СПЛОЧЁННЫЙ ЛУБЕНСКИЙ КОЛЛЕКТИВ. ОЧЕНЬ ПРИЯТНО ЗА ЛУБНЫ.ВЫ ТРИЖДЫ МОЛОДЦЫ!!!ОТДЕЛЬНО СКАЖУ ЗА ПИСЬМО ОТ ЖЁН ЛИКВИДАТОРОВ. ОЧЕНЬ УМНО И СВОЕВРЕМЕННО. КОМУ, КАК НЕ ЖЁНАМ И ПОНЯТНО И ВИДНО ВСЕ НАШИ ПРОБЛЕМЫ И БОЛЯЧКИ ИЗНУТРИ. НАДЕДЖА ТЕПЕРЬ ТОЛЬКО НА НАШИХ ЖЕНЩИН.В ДУШЕ ОБИДНО, ЧТО МЫ ЗАЩИТИЛИ СВОЁ ГОСУДАРСТВО ОТ БЕДЫ, ОТ КАТАСТРОФЫ МИРОВОГО МАШТАБА. А ТЕПЕРЬ ЖЁНЫ НАШИ ВЫШЛИ ЗАЩИЩАТЬ НАС ОТ БАНДИТСКОГО ГОСУДАРСТВА. ДЕВЧАТА С ЛУБНОВ, СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШУ МУДРОСТЬ И НИЗКИЙ ПОКЛОН.

 3. СЭМ:

  А ГРАЖДАНСКИХ В ОРГАНИЗАЦИИ НЕТ. ЧИТАЙТЕ ВНИМАТЕЛЬНО ТЕКСТ ОТКРЫТОГО ПИСЬМА. ГРАЖДАНСКИЕ, НЕ ЖДИТЕ С МОРЯ ПОГОДЫ,А ЗАЩИЩАЙТЕ ГРАЖДАНСКИХ ВСЕЯ УКРАИНЫ. НИКТО НИКОМУ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖЕН. БЕРИТЕ ПРИМЕР С ЛУБНОВ.

 4. Микола Полтава:

  Скажи Федор87г, хто тобі щось повинен робити. Та лубенці останній рік скільки звернень направляли до влади за всіх нас, на акції в минулому році виходили і нас з вами запрошували. Не чули. Чули їх тільки 200-300 чоловік з України. Тоді не було дискримінації, коли вони самі виходили і ті одиниці, кому небайдуже??? А тепер піднялися на захист своїх чоловіків лубенські жінки. Хай і ваші дружини хоч почитають, та й собі напишуть. Бо ви ж на дивані зручненько вмостились і вимагаєте, щоб хтось за вас пороги оббивав. Якось не по чоловічому.

 5. Ефрейтор СА:

  Звернення дуже продумане, виважене та слушне,Дуже жаль що не всі чорнобильці та їх дружини мають змогу його прочитати та долучитися до звернення, спробую обдзвонити кого знаю щоб долучились.Поки що бій не в нашу користь, ворог дуже підступний і використовує всі сили на те, щоб не дати зароблене, щоб тягнути час, травлячи нас один на другого, і це йому вдається.

 6. семен семенович горбункова:

  «Микола Полтава» Я Вас підтримую цілком Слава Погребняк Л М та її колегам (жінкам )м Лубни!
  Це «Ефрейтор» прошу не отображаться на військове званя говорить за розум ,пише» не всі можуть прочитати та долучитися….»
  Що мішає відкрити сторінку прочитати, скопіювати та написати в ОДА, ВР України та депутату ?
  Моя заважає це зрбити ?! БАЙДУЖІСТЬ ЦИХ ЧЛЕНІВ РОДИНИ!Мені байдуже переможете Ви буду користуватися пільгами від держави Ні переживем, як жили до цього
  В Харківі Кернес за сприянням чорнобильців надав певні пільги вдовам ліквідаторів КАТЕГОРІЇ 2 а!
  В якому місті України таке є?Ні в одному!!!!!!
  Навіть в Вінниці де всі у владі у руля керують: Президент, КМУ та президент счу войтов !
  Цього не має
  Вінничани запитайте місцевого лідера від СЧу Войтова В (не помилився) Місцевого а не державного На сайді Мінюстиції України Войтов В очолює обласний осередок СЧУ в області а не громадянин мусорщик бойчук микола Баче це вся Україна!
  Але на дупі у місцевих керівників бойчука та войтова є місця для заклейки їх орденами від счу та їх сателітів!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов