Головам обласних організацій

Головам обласних організацій ВГОІ «СЧУ»,
Головам громадських чорнобильських організацій —
партнерів «Союзу Чорнобиль України» /згідно з
Угодою про співпрацю.

                                                         Шановні колеги.

Згідно з рішенням Центральної Ради «Союз Чорнобиль України», восени поточного року планується проведення Всеукраїнської акції протесту чорнобильців.

Необхідність такої акції продиктована наступним.

Протягом квітня — серпня 2020р. Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України були направлені низка звернень, у яких викладені конкретні пропозиції щодо поновлення порушених прав ліквідаторів та потерпілих, у т.ч. дітей. Зазначені пропозиції є абсолютно реальними і базуються на рішеннях національних судів, Європейського суду з прав людини, Конституційного суду України, які, відповідно до Конституції України, є обов’язковими до виконання.

Проте, на усі ці звернення надходять лише відписки від посадовців Мінсоцполітики, у яких, по суті, лише констатується існуючий неконституційний стан справ у сфері захисту чорнобильців. Тобто, влада демонструє, що не хоче чути своїх громадян, не бажає приймати будь — які рішення щодо поновлення наших порушених прав.

Ми маємо продемонструвати, що ми є, що наші пропозиції й вимоги абсолютно законні.

Акцію планується провести у жовтні 2020р., в м. Києві та обласних центрах.

Прошу провести необхідну організаційну роботу щодо підготовки акції та до 10 вересня поінформувати центральний офіс «Союз Чорнобиль України» стосовно можливої кількості учасників акції в м. Києві, а також внести можливі пропозиції до проекту резолюції акції, що додається.

Президент ВГОІ «СЧУ»                М. Хрущенко     

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов