До роковин Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль… Біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Сьогодні 34-та весна після Чорнобиля…

У битву з радіаційною стихією вступили всі, хто відчував відповідальність за долю рідної землі, яку спіткало велике горе, за долю всієї планети. Різні люди – різні долі. Всі різними шляхами потрапляли до зони відчуження для виконання обов’язків ліквідаторів. Здебільшого приборкувати радіаційне лихо йшли не за власним бажанням, але не було серед них таких, хто ховався за спини товаришів. Усі вони однаково мужньо несли свій хрест ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Герої Чорнобиля відомі всьому світові. Їхніми іменами названі вулиці, про них написані книжки та пісні. У важких умовах вдалося загасити пожежу, попередити її розповсюдження на інші енергоблоки… Суворий екзамен тримали не тільки пожежні, військові, а й транспортники, і будівельники, медики, спеціальні частини хімзахисту, вертольотчики, підрозділи охорони, міліції. Усі діяли героїчно, самовіддано.

Чорнобиль… Урок, який ми не повинні забувати ніколи, бо це надто гіркий урок втрат, урок мужності та стійкості водночас.

Сьогодні ми низько вклоняємося жертовності тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя, залишивши біль і смуток у наших серцях.

З глибокою шаною схиляємо голови і низько вклоняємося усім учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи, які в 1986 – 1990роках стали на шляху сліпої ядерної стихії і тим самим ціною власного  здоров’я і життя захистили не лише українську землю, а й усе людство від смертельної небезпеки, при цьому не проливши жодної краплини чужої крові.  Ви разом, не розділяючись на національності та релігійні сповідання працювали на єдиний результат – очищення забрудненої землі від радіації, між вами не було кордонів. Біль Чорнобиля  навічно поселився у ваших серцях. Ваше чорнобильське хрещення і братерство відбулося назавжди. Нехай Ваша дружба  ітиме з Вами по життю.  Щиро бажаємо  Вам щастя, здоров’я і довгих років життя, благополуччя та добробуту. Ваш Подвиг неоціненний.

Хай назавжди залишиться в минулому і ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

З повагою:

Голова Правління Лубенської
міської громадської організації
інвалідів «Ветерани Чорнобиля»                                       Віктор Собко

Голова Правління Полтавського
обласного об’єднання
інвалідів -ветеранів Чорнобиля                                       Лариса Погребняк

 “Мои любимые друзья”

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов