Жену отдай дяде, а сам иди к …..

Харьковских чернобыльцев вышвырнули из чернобыльского диспансера ! Инвалиды имеющие серьезные заболевания брошены властью на произвол судьбы. Конституционный суд Украины запретил забирать у нас льготы, медицинские льготы в том числе, но в Харькове не чтят закон. Впереди выборы. Власти есть о чем крепко подумать…

У Харківській облдержадміністрації готуються до ухвалення рішення про відкриття для прийому хворих на коронавірус Харківського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Про це в інтерв’ю «МедіаПорту» 11 червня сказав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

«Всі підготовчі дії з приводу того, щоб приймали людей в Чорнобильську лікарню, вже прийняли. Вона готова на сьогоднішній день. Завтра відбудеться нарада з містом. Завтра ми остаточно вирішуємо з приводу міста, яким чином вони будуть реагувати. Перше, що мене турбує, це гасіння розповсюдження захворюваності, тому що більше 80% — це жителі міста. Завтра буде проведений певний інструктаж міських лікарів. І друге — це питання прийому хворих на СOVID. Завтра, після цього, буде рішення з приводу того, коли саме буде відкрита Чорнобильська лікарня», — сказав він.

Він також зауважив, що був певний спротив з боку пацієнтів цієї лікарні.

«Я не розумію, чому висловлювались так негативно з приводу цього наші шановні чорнобильці. Маючи нагоду, я б звернувся до них: все ж таки з розумінням поставитися. Щоб розвантажити, нам необхідно задіяти ще один медичний заклад обов’язково. Тим паче, що вони на 100% готові. Ми провели нараду і з головним лікарем», — сказав Кучер.

За його словами, до диспансеру поставлять нове обладнання, в тому числі апарати штучної вентиляції легень, яке залишиться в медзакладі й у подальшому.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов