Запали свічку пам’яті

26 квітня 2020 року – 34-ті роковини Чорнобильської катастрофи.

Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.
Тож Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства.
Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі.
У зв’язку з пандемією виникають складнощі, щоб усім зібратися на Зажур горі та біля пам’ятників ліквідаторам ЧАЕС для їх вшанування. ⚠️ Тому Правління ЛМГОІ “Ветерани Чорнобиля” вирішило приєднатися до акції, яка буде проходити в Україні в ніч з 25-го на 26-те квітня о 01.23 годині ” Запали свічку пам’яті” – виставити запалену свічку у вікні свого будинку. А 26.04.20р. Правління у складі 2-3 чоловік, дотримуючись всіх карантинних норм і заходів, покладе квіти біля пам’ятників ліквідаторам ЧАЕС.
Дорогі колеги, чорнобильці, ліквідатори, потерпілі, вдови і ваші родини! Нехай маленький вогник свічки пам’яті озветься в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф. Низький уклін загиблим, а живим здоров’я та довгих років життя!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов