Кучно пошло. В сознание украинцев массово внедряют миф о громадных чернобыльских пенсиях.Ведь, если звезды зажигают – значит – это кому-нибудь нужно? Зачем и кому? в этом вопрос.

Пенсіонерам підвищать виплати до 30 тис. грн: в уряді підготували законопроект.
Конституційний суд виніс вердикт, що обмеження пенсійних виплат для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС є незаконним.

У Кабміні хочуть збільшити пенсії чорнобильцям
В Україні пенсії для чорнобильців можуть підвищити з максимальних 17 690 до 30 000 грн.
Відповідні нововведення передбачені законопроєктом №4555. Пенсію підвищать учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з катастрофою. А також громадянам, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій, внаслідок чого отримали інвалідність.

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики документ підтримав і рекомендував ухвалити його на засіданні парламнету.

Зараз максимальний розмір пенсії для чорнобильців становить 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних (17 690 грн). Водночас згідно із законом їх виплата повинна становити 5 розмірів мінімальної зарплати (тобто 30 тис. грн). Конституційний суд виніс вердикт, що таке обмеження незаконно. Тепер влада хоче збільшити пенсії чорнобильцям.

Ініціатори законопроекту: Денис Шмигаль (глава Кабміну), Галина Третьякова (голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів), Олена Бондаренко (Комітет з питань екологічної політики та природокористування), Андрій Герус (Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг), Юрій Аристов (Комітет з питань бюджету) та інші.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов