Луганщина: На оздоровлення чорнобильців спрямовано майже 15 млн гривень

Більш як 15 мільйонів гривень профінансовано в Луганській області на оздоровлення чорнобильців у рамках Регіональної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук (на знімку).

“На території Луганщини, підконтрольній органам державної влади, проживає 3 743 постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи громадян: I категорії – 1396 особи з інвалідністю, II – 1088 постраждалих осіб, III – 667 постраждалих осіб, дружин померлих (загиблих) громадян ЧАЕС – 404, постраждалих дітей – 188, – повідомила Елеонора Поліщук. – За рахунок державного бюджету здійснюються грошові виплати, надання компенсацій та забезпечується санаторно-курортне лікування постраждалих від аварії на ЧАЕС. Для цього з держбюджету цього року Луганській області профінансовано 11,4 млн гривень, загалом передбачено 14,2 млн гривень”.

На обласному рівні соціальні та медичні проблеми постраждалих осіб вирішуються у рамках Регіональної цільової програми. Аналогічні місцеві програми діють у містах та районах області.

Іван ТЕРЕЩЕНКО

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов