Пам’ять про Чорнобиль житиме

Лубенщина готується відзначити 78-у річницю її визволення у Другій світовій війні. Проте, не лише з цією подією пов’язані героїчні сторінки нашого краю. Цей рік – рік відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії. Тож, сьогодні, 14 вересня, напередодні відзначення Дня міста представники Лубенської міської громадської організації інвалідів “Ветерани Чорнобиля” у складі Лариси Погребняк та Андрія Клименка разом з учнями 5-Б класу загальноосвітньої школи №7 м. Лубен, за підтримки Лубенської міської ради, відвідали Національний музей “Чорнобиль” у м. Києві.

Працівники музею провели цікаву екскурсію, розповівши дітям про події  35-и річної давнини, яка розділила життя людей на до і після Чорнобиля. Вони у своїй розповіді докладно зупинилися на одній зі сторінок ліквідації Чорнобильської катастрофи, у якій брала участь Лубенська 25-та мотострілецька дивізія, воїни якої виконували важливе урядове завдання. Вони проводили дезактивацію приміщень ЧАЕС та евакуйованих населених пунктів, знімали забруднений радіонуклідами ґрунт, будували на річках переправи та виконували багато інших робіт. А головне – збудували 196 км колючої огорожі 30-и кілометрової зони відчуження та огородили м. Прип’ять у небувало короткі терміни.

ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» вже давно плідно співпрацює з Національним музеєм «Чорнобиль», передавши на відповідальне  зберігання оригінальні документи та фото одного зі своїх членів організації. Діти, вчителі та батьки висловлюють вдячність всім причетним за цікаву та змістовну екскурсію.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов