Проект Постанови №5211 від 05.03.2021

Проект
Вносять народні
депутати України
Королевська Н.Ю.
Колтунович О.С.
Павленко Ю.О.
Волошин О.А.
Скорик М.Л.
Солод Ю.В.
Пономарьов О.С.
Дунаєв С.В.
Загородній Ю.І.
Мороз В.В.
Борт В.П.
Гнатенко В.С.
Кальцев В.Ф.
Бондар В.В.
Урбанський А.І.
Цимбалюк М.М.
Шахов С.В.
Арешонков В.Ю.
Білозір Л.М.
Качура О.А.
Костюк Д.С.
Пивоваров Є.П.
Тищенко М.М.
Куницький О.О.
Любота Д.В.
Кузнєцов О.О.
ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2021 року виповнюються 35-ті роковини техногенної ядерної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії, належного забезпечення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, Верховна Рада Україна постановляє:

1. Кабінету Міністрів України:

1) в десятиденний строк з дня прийняття цієї Постанови подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо запровадження державної нагороди у вигляді медалі для нагородження осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік в частині забезпечення фінансування виготовлення медалі;

2) в одномісячний строк з дня прийняття цієї Постанови вжити заходів з метою забезпечення виконання положень Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», які автоматично відновлені на підставі рішення Конституційного Суду України від 17 липня 2018 року № 6-р/2018, у тому числі:

прийняти нормативно-правові акти, привести свої нормативно-правові акти, а також забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції до внесення змін Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VIII;

подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік у частині збільшення видатків на соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

3) в двомісячний строк з дня прийняття цієї Постанови розглянути питання та подати на розгляд Верховної Ради України відповідні законодавчі пропозиції щодо:

підвищення розмірів пенсійного забезпечення осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою;

підвищення розмірів додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, особам, які віднесені до категорій 1-4 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

підвищення розміру щомісячної компенсації сім’ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи;
поновлення раніше діючої норми щодо збільшення розміру пенсії за вислугу років особам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під час проходження служби;

врегулювання питання медичного обстеження, диспансеризації та лікування у спеціалізованих медичних закладах осіб, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або осіб, евакуйованих із зони відчуження, і після досягнення повноліття не були віднесені до категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

відновлення фінансування бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

2. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг пам’ятну монету з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи;
Акціонерному товариству «Укрпошта» видати серію поштових марок з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради
України

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Постанови Верховної Ради України «Про заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС»

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

26 квітня 2021 року виповнюються 35 роковини трагедії на Чорнобильській АЕС. Учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків ціною свого життя і здоров’я врятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи, за що заслуговують на велику вдячність, шану і належний соціальний захист. Десятки тисяч наших співвітчизників змушені були назавжди залишити рідні домівки на радіоактивно — забрудненій території. Понад 2 млн. українців до тепер відчувають негативний вплив Чорнобиля.
Держава Україна, визнаючи абсолютно пагубний вплив Чорнобильської трагедії на людство, на рівні Конституції України визначила своїм обов’язком забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи — катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу.

На жаль, фактичні дії та бездіяльність урядів останніх семи років абсолютно не відповідають конституційно закріпленим принципам подолання наслідків аварії на ЧАЕС. Так, за ініціативою Кабінету Міністрів України з 1 січня 2015 року було скасовано низку пільг, гарантій і компенсацій для людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом прийняття Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VIII (далі – Закон № 76-VIII).

Проте, народними депутатами України таке скасування було оскаржено до Конституційного Суду України, який своїм Рішенням від 17.07.2018 № 6-р/2018 відновив гарантії і пільги громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З дня ухвалення Конституційним Судом України рішення втратили чинність відповідні норми закону № 76-VIII, а положення «чорнобильського» закону автоматично відновлені.

Разом з тим, вже протягом останніх майже трьох років урядовці продовжують ігнорувати рішення Конституційного Суду України, не роблять жодних кроків для його фактичного виконання і приведення норм законодавства у відповідність до нині фактично діючої редакції «чорнобильського» закону. Не виконується рішення Конституційного Суду України і в частині фінансування програм на соціальний захист чорнобильців, яке з року в рік залишається майже на одному рівні.

А бюджетна програма, яка передбачала забезпечення житлом постраждалих громадян, взагалі скасована і в останні кілька років не передбачається у державному бюджеті.

Окремої уваги заслуговує не лише питання виконання взятих на себе державою зобов’язань, а і моральна підтримка та всебічне шанування осіб, які рятували світ від радіації. Протягом 35 років як в Україні, так і в колишньому СРСР, не було встановлено жодної державної нагороди за безпосередню участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. А тому сьогодні, в переддень 35-х роковин трагедії, справедливим було б на державному рівні запровадити державну нагороду у вигляді медалі для нагородження осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Також, зважаючи на значний вклад учасників ліквідації наслідків аварії та її наслідків, з метою привернення більшої уваги суспільства до ядерної трагедії доцільним є також виготовлення і введення в обіг пам’ятної монети та видання поштових марок з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Крім того слід зазначити, що сьогодні в Україні проживають десятки тисяч осіб, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, та які після досягнення повноліття не віднесені до встановлених статтею 14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Разом з тим, стверджувати, що такі особи не піддалися жодному радіаційному впливу не можна. З дня Чорнобильської катастрофи минає лише 35 років і про наслідки впливу у найближчі десятиліття чинників, пов’язаних з аварією, на здоров’я дітей, які народилися від ліквідаторів, можна лише здогадуватися.

Однозначно можна лише стверджувати, що наслідки Чорнобильської катастрофи будуть відчувати на собі не лише перше покоління народжених від ліквідаторів аварії, а й інші покоління. Тому сьогодні держава зобов’язана створити умови для моніторингу стану здоров’я таких осіб. Це питання також пропонується порушити проектом.

2. Цілі і завдання прийняття акта

Цілі і завдання проекту — висловлення від імені українського народу вдячності та вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення соціального захисту і пенсійного забезпечення чорнобильців, а також створення умов для моніторингу здоров’я нащадків ліквідаторів та евакуйованих із зони відчуження.

3. Загальна характеристика та основні положення проекту акта

Проект постанови передбачає такі заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС:

1. Кабінету Міністрів України:

1) подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо запровадження державної нагороди у вигляді медалі для нагородження осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік в частині забезпечення фінансування виготовлення медалі;

2) вжити заходів з метою забезпечення виконання положень Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», які автоматично відновлені на підставі рішення Конституційного Суду України від 17 липня 2018 року № 6-р/2018, у тому числі:

прийняти нормативно-правові акти, привести свої нормативно-правові акти, а також забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції до внесення змін Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VIII;

подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік у частині збільшення видатків на соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

3) розглянути питання та подати на розгляд Верховної Ради України відповідні законодавчі пропозиції щодо:

підвищення розмірів пенсійного забезпечення осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою;

підвищення розмірів додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, особам, які віднесені до категорій 1-4 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

підвищення розміру щомісячної компенсації сім’ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи;

поновлення раніше діючої норми щодо збільшення розміру пенсії за вислугу років особам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під час проходження служби;

врегулювання питання медичного обстеження, диспансеризації та лікування у спеціалізованих медичних закладах осіб, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або осіб, евакуйованих із зони відчуження, і після досягнення повноліття не були віднесені до категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

відновлення фінансування бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

2. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг пам’ятну монету з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи;

Акціонерному товариству «Укрпошта» видати серію поштових марок з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

4. Стан нормативно-правової бази

Дана сфера правових відносин регулюється Конституцією України Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Проект не потребує внесення змін до інших законодавчих актів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття акта не потребує фінансування з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально — економічних та інших наслідків прийняття акта

Виконання постанови матиме такі наслідки:

сприятиме гідному вираженню від усього українського народу вдячності учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за неоціненний внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи;

забезпечить реалізацію конституційних прав чорнобильців та виконання державою взятих на себе зобов’язань з подолання наслідків трагедії на Чорнобильській АЕС;

дозволить покращити пенсійне забезпечення усіх категорій чорнобильців, а також відновити надбавки до пенсії ліквідаторам – військовослужбовцям;

дасть змогу створити умови для моніторингу стану здоров’я повнолітніх дітей, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, а також їх лікування у спеціалізованих медичних закладах, що забезпечують лікування чорнобильців;

дозволить відновити фінансування бюджетної програми забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Народний депутат України Королевська Н.Ю.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов