Просимо підтримки.

Я, полковник міліції, адвокат, громадянин України, який все своє життя боровся з корупцією та злочинністю в органах влади, зараз змушений звертатися до Президента В.Зеленського. Згідно вимог Конституції України Ви є гарантом конституційних прав та свобод громадян України, як показує практика, лише на папері. Більшість Українців, як і я, повіривши в Ваші обіцянки, з метою в наведення конституційного порядку в державі, почувши Вашу передвиборну програму та обіцянки, повірили Вам, став безкорисно агітувати та  віддав свій голос за Вас. Але як показує практика, як завжди, були обдурені Вами. Практика показує, що після приходу до влади, отримавши крісло Президента, на превеликий жаль мої сподівання лопнули відразу, як мильна бульбашка. Не порадившись з народом, який Вас обирав, Ви оточили себе одразу   більшістю посадовців, які прийшли до влади, лише з метою набиття своїх карманів, яким , як показує їх робота на державу і народ України наплювати. Окремим з яких місце  на лаві підсудних. Такого я у Вашій програмі, як і більшість українців, які віддали за Вас свій голос, такого в Ваших обіцянках не чули.

На окремі відповідальні посади в органах влади, назначаються корумповані посадовці, які давно заслужили місце  на лаві підсудних. За боротьбу з корупцією та злочинністю в органах влади і захист інтересів людини, відносно мене було фабриковано кримінальну справу. Я був неправомірно заарештований, пройшов нелюдські приниження, знущання і пограбування, але їм мене не вдалося зламати. Тому я дуже боляче реагую на такі дії посадовців відносно інших громадян України.

В теперішній час я, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, захисник Собко Віктора Івановича в кримінальному провадженні  №12020220480002377 від 22.06.2020 року, який є інвалідом війни 2-ї групи, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС , який нагороджений державною нагородою, по причинні кримінально процесуального свавілля, яке в нашій «Правовій» державі  скоїли посадові особи поліції, прокуратури та суд на чолі з назначеним Вами губернатором, змушений  звертатися до Вас ,- Президента України В. Зеленського, з запитанням, доки в нашій «Правовій» державі органи досудового слідства прокуратури та суду, будуть скоювати кримінально процесуальне свавілля , відносно законослухняних громадян України . Доки вони будуть безкарно знущатись з людей, які своїми діями заслуговують повагу.

Дізнавшись від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що губернатор  Харківської області, всупереч вимог чинного законодавства України, вирішив забрати у нас Чорнобильський диспансер і під час проходження в ньому лікування ліквідаторів, об’явили чорнобильцям бактеріологічний геноцид, навмисно завезли в наш диспансер для лікування, хворих на короно вірус. Під час знаходження в реанімаційному відділенні тяжко хворого ліквідатора під кисневою маскою, туди завезли хворого на короно вірус і навмисно поклали його поруч  з хворим чорнобильцем, якого  було позбавлено кисню. Він знаходився в реанімації деякий час, зовсім без захисту, а потім, його було переведено в іншу палату.

Учасники ліквідації наслідків аварії  на ЧАЕС, дізнавшись про те, що посадовці, всупереч вимог Рішення Конституційного Суду України, хочуть забрати у нас наш диспансер, при пустуючих інших лікарень нашого регіону, і розмістити в ньому хворих на короно вірус, в той час, як в диспансері проходили лікування ліквідатори. Всі чорнобильці, які знаходились на території диспансеру, відповідно до вимог ст. 36 КК України, знаходячись в стані необхідної оборони, стали на захист громадян, які постраждали, при прийнятті участі  в ліквідації аварії на ЧАЕС, від бактеріологічного геноциду, який навмисно організували посадовці Харківської області, надіючись на свою вседозволеність та безкарність.

Замість того, щоб вирішити конфлікт мирним шляхом, не посягаючи на конституційні права та свободи громадян, посадовці Харківського регіону, грубо порушуючи вимоги Рішення Конституційного суду та інші нормативно правові акти України,  прислали до диспансеру підрозділ поліцейських, в повній амуніції, які напали на ліквідаторів, в більшості які є інвалідами 2-ї групи. Окремих з них побили і силою відтіснивши ліквідаторів, проникли в диспансер, куди , всупереч вимог закону, завезли хворих на короно вірус людей.

Є відеозаписи подій, спровокованих поліцейськими за вказівками влади, але цього їм, як з’ясувалось,  було замало. За «За фактом скоєння злочину», ознаками ч.2 ст. 345 КК України, вони «зліпили» кримінальну справу, куди до офіційних документів кримінального провадження державного органу з метою видимості правомірності своїх дій, навмисно внесли відомості, що не відповідають дійсності .

На таких документах відносно законослухняного громадянина України, всупереч вимог ст. 9 , 36 КПК,ст. 36, ч.1 п.2 КПК України, інваліда 2-ї групи, Собко Віктора Івановича неправомірно притягли до кримінальної відповідальності. І це в той час, як відеозаписи свідчать про те, що він ніякого відношення до падіння поліцейського, під час їх нападу на ліквідаторів, не має. Я просив і вимагав  від  поліцейських припинити свої неправомірні дії, не добавляти мені роботи , а собі неприємностей. Але не дивлячись ні на що, мої звернення ними були грубо ігноровані.

Таким чином Собко В.І. був поліцейськими неправомірно затриманий. На нього були неправомірно одягнуті наручники. Він був , доведений поліцейськими до гіпертонічного кризу і в тяжкому стані здоров’я, госпіталізований не в диспансер, де проходять курс лікування ліквідатори, а в обласну лікарню м. Харкова, де  під конвоєм уже в наручниках проходив курс лікувння. І це в той час, як згідно вимог ст. 36 КК України, осіб, які знаходилась в стані необхідної оборони, дозволено притягати до кримінальної відповідальності ,лише за скоєння злочинів, передбачених ст.ст. 118 та 124 КК України (навмисне вбивство та умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, при перевищенні меж необхідної оборони.) І таким діям в нашій «Правовій» державі немає кінця.

Я полковник міліції, правозахисник, адвокат, якому набридло терпіти таке, як правило, безкарне  свавілля посадовців   змушений звертатись  до Вас, – Президента України тому, що мої неодноразові звернення до нього , всупереч вимог ч.2 ст.ст. 15, 16 Закону України «Про звернення громадян», розглядались і розглядаються   посадовими особами адміністрації Президента, всупереч вимог Закону  і до Вас зовсім не надходять. І це в той час, як згідно вимог цього закону:

Заяви (клопотання) Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни розглядаються першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особисто».

-«Скарги Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни розглядаються першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій особисто».

 

Чому в нашій «Правовій»  державі часто буває так,що скоюють злочин одні, а карають інших ? Собко В.І. є головою громадської організації  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС . Тому, навіть і в тому випадку, якби  Собко Віктор Іванович, знаходячись в стані необхідної оборони , і дійсно заподіяв якоїсь то шкоди здоров’ю поліцейського, він не міг би нести ніякої відповідальності. А тут, скоїли злочин одні, а відповідають за протиправні дії, в нашій «Правовій» державі , інші. Більше того, в ст. ст. 60, 68 Конституції України,законодавець записав: «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.», в тому числі і поліцейські, Чи ця норма конституційного права в нашій державі на поліцейських, прокурорів та окремих суддів,  не поширюється? Вони зобов’язані діяти лише в межах своїх повноважень, не посягаючи на права,свободи, честь і гідність людей.

Злочинці, незалежно від їхніх посад, їх майнового, соціального стану, положення, повинні сісти на лаву підсудних. Потерпілим від кримінально процесуального свавілля посадових осіб державної влади,держава повинна відшкодувати  нанесену їм майнову та маральну шкоду в повному обсязі.

Окрім Президента України, я змушений звертатися до Вас, – громадян України, яким набридло терпіти  таке свавілля посадовців за допомогою і захистом ось таких громадян як Собко Віктор Іванович, який віддав своє здоров’я на благо вітчизни, за що отримує приниження та знущання посадовців. Підтримайте мене ,якщо вважаєте, що моє звернення до Вас є об’єктивним и справедливим. Я полковник міліції,але я завжди в своїй роботі старався бути справедливим і об’єктивним. Не виконував не справедливі накази,за що страждав. Мені дуже боляче дивитись на такі події, які безкарно творять нашій державі посадовці, ось з такими громадянами  як Сабко Віктор Іванович. Підтримайте мене будь ласка. Давайте разом наведемо на кінець то в нашій державі лад і примусимо посадовців поважати наш народ і примусимо посадовців поважати чинне законодавство України. Особисто я, не дивлячись ні на що, змушений буду йти до кінця,але не дозволю посадовцям розправитись зі своїм підзахисним,але без Вашої підтримки в нашій державі, мені це буде зробити дуже тяжко. Це вже показали посадові особи прокуратури та суд. Не дивлячись на те, що слідчим та прокурором в суд були надане клопотання на обрання мір запобіжного заходу, яке ґрунтується на підроблених доказах, які в зв’язку з чим і визнати належними  не можливо, суд всупереч вимог ст. 36 КК України, задовольнив клопотання слідчого та процесуального керівника, що також, як на мій погляд, має ознаки злочину. Мене вже ламали, як кажуть «через коліно», але не зламали. І я все рівно доб’юсь свого, тому що я маю бажання жити в правовій державі Україні.

Тимошенко Владимир Николаевич

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов