Про пільгове медичне обслуговування мешканців Апостолівської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З метою забезпечення державних гарантій соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до  Бюджетного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 № 1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”(із змінами), від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення”, розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 16.02.2021 № Р-304/0/3-20 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 15.05.2020 № Р-304/0/3-20», яким затверджено Порядок використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у новій редакції, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевому бюджету на пільгове медичне обслуговування мешканців Апостолівської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з визначення аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення мешканців Апостолівської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком 2.

3. Затвердити склад комісії з визначення аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів, що здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування мешканців Апостолівської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком 3.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шкленську Н.Г., контроль – залишаю за собою.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов