ПІДГОТОВКУ КИЇВЩИНИ ДО 35-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ В ОДА

Перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко за дорученням голови облдержадміністрації Василя Володіна провів нараду з керівниками структурних підрозділів щодо проведення в 2021 році заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

«До 26 квітня і протягом року на території Київщини проведемо ряд заходів до роковин Чорнобильської катастрофи. Підхід має бути комплексним, щоб охопити увагою всі напрямки від надання адресної допомоги потерпілим до оновлення інфраструктури області», – зазначив Дмитро Назаренко, який очолює обласну комісію з підготовки до роковин.

Планується забезпечити підтримку людей, які отримали інвалідність внаслідок Чорнобильської катастрофи. Йдеться про матеріальну допомогу, медичні огляди, санаторно-курортне лікування, обстеження умов проживання людей з інвалідністю.

Також учасники наради відпрацювали план-графік, який передбачає проведення ремонту обласних доріг і під‘їзних шляхів до зони відчуження та благоустрій прилеглих територій. Буде організовано відвідування сім’ями евакуйованих та переселенців кладовищ у Чорнобильській зоні.

26 квітня відбудуться мітинги-реквієми за участі обласної та місцевої влади, громадськості. Наразі проводять аналіз стану меморіальних комплексів для проведення їх подальшого благоустрою.

Крім того, в школах Київщини проведуть просвітницьку кампанію, яка передбачає виховні уроки в школах, тематичні конференції, розміщення інформації про катастрофу та її наслідки за допомогою об‘єктів зовнішньої реклами.

Учасники наради узгодили терміни проведення всіх заходів та запланували наступну спільну зустріч, під час якої проаналізують як відбувається підготовка області до роковин Чорнобильської катастрофи.

В Київській області проживає близько 619 тис. осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це 34 % від всього населення регіону та 32 % від всіх постраждалих внаслідок катастрофи України.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов