Следующим будет чернобыльский диспанесер, который ПОЛНОСТЬЮ прекратит прием постравших от последствий катастрофы на ЧАЭС?

Вчора дізнався від побратимів, що Харківський обласний шпиталь ветеранів війни припинив прийом і лікування учасників бойових дій. 

Пов’язано це з перепрофілюванням шпиталя на опірну лікарню для лікування хворих на COVID-19, розпорядження про це підписав профільний заступник голови ХОДА Пастух Тарас ( до речі він є учасником бойових дій).

Я як і більшість учасників бойових дій з розумінням ставлюся до того, що шпиталі для лікування хворих на COVID-19 треба розгортати, але не розумію, чого це робиться таємно без обговорювання з ветеранською спільнотою?

Ми всі пам’ятаємо, як попередній недолугий голова ХОДА здійснив з шпиталям для Чорнобильців і що з цього вийшло, ганьба країни, коли ліквідаторів били палками і травили газом вигоняючі з шпиталю, з ними не намагались навіть розмовляти.

Не розумію , чого це робиться знов, чому не поспілкуватись з афганцями , атовцями, іншими ветеранськими організаціями.

Я як депутат обласної ради довідався про це від побратимів, яких припинили лікувати і не пояснили їм де тепер лікуватись.

Надав депутатський запит з цього приводу.

Тож шановні побратими доповідаю Вам замість недолугих чиновників.

1) Харківський шпиталь ветеранів війни дійсно зараз зачинен і не приймає ветеранів.

2) Станом на зараз шпиталь проходить перепрофілювання під прийом хворих на CОVID-19

3) Як що Ви як ветеран війни потребуєте медичної допомоги в стаціонарі, то Вам треба звернутись до свого сімейного лікаря і вказати на це а також вказати де Вам згідно Вашого захворювання треба лікуватись. Сімейний лікар має виписувати Вам електронне направлення до медичного закладу згідно профілю Вашого захворювання.

4) За направлення Вас приймають в лікарню Харкова або області і лікують безкоштовно.

5) Гроші на Ваше лікування НСЗУ перераховує шпиталю в якій Вам дали направлення.

Я ще раз підкреслюю ми захищали і захищаємо народ України і ми готові поступитися шпиталєм для лікування хворих бо життя людей важніше за амбіції, але нам не зрозуміло чому Пастух Тарас навіть нехоче спілкуватись з ветеранами або робить це умисно створюючі штучний конфлікт.

Будьте здорові!

Козловский Анатолий

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов