СУДОВА ХРОНІКА…

Сьогодні, 24 листопада 2020 року було призначено третій раз поспіль судове засідання з приводу сфабрикованої кримінальної справи проти 68 річного учасника ЛНА на ЧАЕС І категорії, особи з інвалідністю ІІ групи, Голови правління Лубенської міської громадської організації інвалідів “Ветерани Чорнобиля” Віктора Івановича Собка.

Але за дивним збігом обставин чомусь ні прокурор, ні так званий »постраждалий» співробітник поліції не з’явилися на засідання суду ні 26 жовтня, ні 3 листопада, ні сьогодні — 24 листопада 2020 року. Також прибувши сьогодні згідно повістки на засідання суду, яке повинно бути розпочатися о 10.30. з’ясувалося з повідомлення інформаційного стенду, що суддя І.О. Грищенко з 17.11.2020 р. знаходиться на лікарняному — і засідання немає кому відкривати.
Виникає запитання — чому ж тоді секретар суду не повідомив ні адвоката В.М.Тимошенка, ні самого обвинуваченого В.І.Собка про переніс судового слухання в зв’язку з хворобою судді.

Тож продовжується знущання над чорнобильцем-ліквідатором, який є особою з інвалідністю, в якого підірвано здоров’я через вчинену провокацію харківською поліцією, на нашу думку, на замовлення голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.
Дуже цікаво, з якими очима губернатор Харківщини О.Кучер буде вшановувати учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи 14 грудня , знаючи, як ми вважаемо, що, за його вказівкою проти одного з учасників ЛНА на ЧАЕС передано до суду зшиту білими нитками кримінальну справу.
❗P.S.: Сьогодні, повертаючись з Дзержинського суду м. Харкова, який вчергове не відбувся, в дорозі Віктору Івановичу стало зле. Ми змушені звернутися до станції екстренної медичної допомоги Хорольського району, питаючи в людей м. Хорола дорогу до даного медичного закладу. Дякуємо лікарям за надану кваліфіковану медичну допомогу В.І.Собку.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов