Сьогодні 5 років Лубенської міської громадської організації інвалідів ”Ветерани Чорнобиля”

Сьогодні, 1 липня у 2020 року виповнюється ,5 років роботи Лубенської міської громадської організації інвалідів ”Ветерани Чорнобиля”, керівником якої є Собко Віктор Іванович, проти якого зфальшовано кримінальне провадження за фактами, яких не було вчинено. Ця кримінальна справа шита білими нитками. Але цинізм полягає в тому, що прикриваючи свої злочинні рішення і дії, влада Харківської Ода, перейшовши усі червоні лінії та відводячи від себе підозри, назначила, начебто, винного в жорстокому нападі на поліцейського. Це вперше в Україні жертвою провокації став чорнобильський лідер, керівник Лубенської міської громадської організації інвалідів ”Ветерани Чорнобиля” , інвалід війни. Тому настав час єднання між усіма чорнобильськими організаціями України.

Символічно є те, що сьогодні, в день 5 – річного ювілею ЛМГОІ ”Ветерани Чорнобиля”- керівник Собко В.І. , запрошено представника цієї організації, яка також є Головою Правління Полтавського обласного об’єднання громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля” Ларису Погребняк на Засідання Центральної Ради ВГОІ ”Союз Чорнобиль України” разом із харківськими представниками: віце-президент ВГОІ ”СЧУ” , Голова Правління Харківської обласної організації ВГОІ ”СЧУ” –
Анатолій Вінник, заступник Голови Харківської обласної організації ВГОІ ”СЧУ” – Віктор Жигаєв, для обговорення ситуації, яка склалася навкруги Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту населення та відкритої кримінальної справи проти керівника чорнобильської організації м. Лубен В.Собка. за результатами засідання будуть прийняті важливі рішення, про які буде повідомлено окремо. Головна мета – об’єднання чорнобильців України для відстоювання своїх законних прав.

На данний момент Лариса Погребняк знаходиться в Києві, засідання ще триває.

Засідання Центральної Ради ВГОІ ”Союз Чорнобиль України”

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов