С 1 января 2021 года поменялись правила оформления субсидий. Как теперь назначают льготу

С 1 января 2021 года поменялись не только минимальная зарплата и тарифы на коммунальные услуги, но и механизм назначения разных видов социальной помощи, льгот, субсидий и компенсаций. Теперь документы подаются через “фронт-офисы” территориальной громады. Оттуда бумаги передадут в райгосадминистрации.

Об этом сообщает пресс-служба Минсоцполитики.

Для виконання цієї функції у структурі виконавчого органу територіальної громади має бути утворено структурний підрозділ з питань соціального захисту населення або визначено відповідних уповноважених посадових осіб.

Функція таких соціальних «фронт-офісів» у територіальних громадах може забезпечуватися безпосередньо посадовими особами структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, адміністраторами центру надання адміністративних послуг або в режимі віддалених робочих місць у старостатах.

Не менш важливими функціями територіальної громади є також виконання повноважень у сфері захисту прав дитини та організації надання соціальних послуг мешканцям громади. Зазначені питання потребують особливої уваги у період укрупнення районів, ліквідації окремих районних державних адміністрацій та змін до бюджетного законодавства.

Для забезпечення єдиного підходу щодо методологічного підходу до виконання повноважень з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей територіальними громадами Мінсоцполітики розроблено Методичні рекомендації щодо організації та забезпечення діяльності територіальної громади у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей, які затверджено наказом Мінсоцполітики від 30.12.2020 № 868 .

Просимо територіальні громади ознайомитися із зазначеними Методичними рекомендаціями та забезпечити їх впровадження для організації належного рівня соціальної підтримки мешканців громади.

ИСТОЧНИК

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов