У Лубенській громаді готуються відзначати роковини Чорнобиля

10 березня у міській раді відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 35-ї річниці аварії на ЧАЕС.

У залі засідань зібралися керівники та активні члени всіх громадських організацій Лубенщини, що представляють інтереси ветеранів-чорнобильців, керівники управлінь та відділів, причетних до проведення заходів. Провів засідання Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко. До роботи організаційного комітету долучилася народний депутат України Анастасія Ляшенко, повідомили у Лубенській міській раді.

Олександр Грицаєнко зазначив, що місцева влада буде повною мірою сприяти всім ініціативам громадських організацій та, в першу чергу, свою функцію бачить у захисті та соціальній підтримці ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Народний депутат України Анастасія Ляшенко розповіла про роботу над проєктом Закону про соціальний захист чорнобильців, який, на її думку, сприяв би розв’язанню проблем вказаної категорії громадян.

Керівники громадських організацій ветеранів та інвалідів Чорнобиля розповіли, як планують відзначати 35-ту річницю трагедії. Вже найближчим часом за пропозиціями буде складено та затверджено відповідний план.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов