Цьогоріч понад 600 чорнобильців з Дніпропетровщини зможуть безкоштовно оздоровитися у санаторіях

Обласна спілка інвалідів ліквідаторів “Чорнобиль 86″у Дніпропетровській області. Дуже вдячна Голові облсної державної адміністрації Бондаренку Олександру за надання коштів врозмірі 1 000 000 грн. На придбання ліків для інвалідів Чорнобильці. З повагою Голова спілки Смиков Олександр.
У 2020-му понад 600 чорнобильців з Дніпропетровщини зможуть безкоштовно оздоровитися у санаторіях.

На це з держбюджету виділили 3,3 млн грн. Ще близько 2,1 млн грн. направили місцеві бюджети, повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Щороку чорнобильці проходять безкоштовне лікування у здравницях України. Санаторно-курортні заклади вони обирають самостійно, – сказала директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень. – Нині після тривалого карантину санаторії поступово повертаються до роботи та починають приймати відпочивальників. Єдина умова – дотримуватися притоепідемічних норм».

У санаторіях чорнобильці можуть пройти різноманітні фізіопроцедури та грязьові ванни, зайнятися лікувальною фізкультурою. До оздоровчої програми також входить спеціальне харчування та мінеральні води. Тривалість курсу – 18-35 днів.

Цьогоріч вже змогли оздоровитися у санаторіях 179 чорнобильців області. Аби отримати путівку, слід звернутися до органів соцзахисту за місцем реєстрації.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов