Чергова пропозиція ліквідаторам, особливо найактивнішим, з числа коментаторів, та найбільш трусливішим, з числа “АНОНІМІВ.”

Переглянув коментарі під моїм другим постом  і дещо здивувався: “Не вспів хтось запитати про кошти на харчування, і вся активність  зосередилась   на цьому питанні. І вже нікого не цікавить і вже нікому непотрібні ні законопроект, яким пропонуються дещо обмежити пільги, ні протоколи ЦР СЧУ, ні бездіяльність посадовців  з цієї організації”. Тому я поділяю думку Анонимно 29 дек. 2020 г., 17:44:00

“Во шо грошi на харчi роблять! За то, что нам положено по закону, скоро будем руки целовать благодетелям. Как в притче – “Не кормил хозяин кобеля неделю, а потом сжалился. Кобель был благодарен за доброту, и готов погибнуть за хозяина.”

Але я хотів би перевести увагу активістів  на відео щодо допомоги нашому побратиму БОЛОТОВУ ВАЛЕРІЮ ГРИГОРОВИЧУ. Під відео я залишив свій комент, але продублюю його ще раз “  когда то был актуальным призыв: “ДЕЛАЙ КАК Я, ДЕЛАЙ ВМЕСТЕ СО МНОЙ, ДЕЛАЙ ЛУЧШЕ МЕНЯ”. многие из просмотревших этот видео материал, зарегистрированы в различных социальных сетях или групах. поэтому сообщаю и предлагаю. я лично оказал посильную финансовую помощь, разослал по групам и соцсетям, в которых состою и многим отдельным знакомым, даже в Америку. предлагаю так поступить каждому просмотревшему даный видеоматериал.  Разом, і тільки разом, ми чогось варті і маємо можливість щось  покращити в нашому житті.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов