Чергове звернення до ліквідаторів

Пропоную уважно перечитати й осмислити текст  розділу 3. Суть проекту акта  Пояснювальної записки до законопроекту, в якому зазначено “ Проектом акта передбачено урегулювання питання забезпечення права на отримання державної пенсії, обчисленої з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року, для всіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, осіб, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій та їх наслідків, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї і внаслідок цього стали особами з інвалідністю.”  та  розділу 5 Позиція заінтересованих сторін Пояснювальної записки до законопроекту, в якому зазначено “Реалізація акта матиме вплив на осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, осіб, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій та їх наслідків, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, та осіб, які отримують пенсію в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи. “ 

А також  розділ 1. Суть проекту акта додатку до законопроекту” ПРОГНОЗ ВПЛИВУ”,  в якому зазначено “Проектом акта пропонується визначити однакові умови для обчислення пенсій усіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інших ядерних аварій, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, іншими ядерними аваріями. “ та розділ  2. Вплив на ключові інтереси заінтересованих сторін додатку до законопроекту” ПРОГНОЗ ВПЛИВУ”,  зазначені одні позитивні ефекти,  а в останньому стовбці таблиці “Пояснення (чому саме реалізація акта призведе до очікуваного впливу) ”  обгрунтовано: ТОМУ ЩО ВСІМ ОДНАКОВО.

На моє особисте переконання це чергова гра в наперстки з ліквідаторами, які в цей час дуже зайняті важливими справами:  міряються заслугами, сваряться, й пропонують тікати під військовий закон, мотивуючи, тим що АТОвців не тронуть.

Я вважаю, що дана законодавча ініціатива звучить  приблизно так: НІКОМУ НІЯКОЇ П’ЯТИКРАТКИ. Обгрунтував я свої переконання у попередніх постах. Ліквідувати п’ятикратку в ч. 3 ст. 59 для військових та  п’ятикратку з ст 57 для відряджених. ОСЬ І ВСЯ АРИФМЕТИКА,  але коментаторів тоді цікавило дещо інше питання: “як я інвалід 1-ої групи працюю в громадській  організації, читаю коменти  і пишу пости на сайти?

А також, чи вірно, я зрозумів,  пропозицію “Анонимно від 1 янв. 2021 г., 10:50:00 для військових ліквідаторів?: “КИНУТИ СВОЇХ ПОБРАТИМІВ, з числа відряджених і, мотивуючи віком та станом здоров’я,   заховатись за спину  молодих і гарячих АТОвців”

Тому в черговий  раз пропоную: “Читайте уважно самі, консультуйтесь з фахівцями юристами, хто для вас не бла…бла…бла… Вивчайте та й думу  гадайте : “ Хто за вас рідненьких буде відстоювати ваші права?  Хто за вас буде організовувати та оплачувати ваші витрати на поїздку до Києва й буде замість вас відстоювати ваші  пенсійні права.

Ще одне питання до того, хто розповідав про гроші за участь в майданах: “За участь 20 вересня 2011 року у спільних з афганцями заходах під Верховною Радою, у разі,якщо Ви приймали там участь, скільки та хто Вам заплатив? ”

Бажаю всім Успіхів.

З  повагою

 Олександр Неділько

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов