Чернобыльски диспансер перестаёт быть таковым. Его у чернобыльцев забирают!

«Чорнобильську» лікарню в Харкові хочуть повністю віддати під Covid-хворих

Харківський обласний диспансер радіаційного захисту, визначений опорним для лікування коронавірусної хвороби, планують повністю перепрофілювати.

Про це на брифінгу 25 жовтня повідомив директор обласного Департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов.

«Розглядаються деякі лікарні, які будуть повністю перепрофільовані. Наприклад, зараз розглядається ситуація з чорнобильською лікарнею, думаємо, що будемо перепрофілювати її повністю. Там є й інші корпуси, пацієнти, які лікуються не з COVID, вони будуть переведені до інших лікарень. Диспансер буде надавати допомогу лише з COVID. Це дасть приблизно 60 місць, але ситуація вивчається, будемо дивитися, скільки звільняться місць», — сказав Хаустов.

За його словами, ще три лікарні у регіоні перебувають у резерві. Коли вони почнуть приймати COVID-хворих, ще не визначено, каже Максим Хаустов.

«Там ведуться роботи з підготовки до залучення їх у перелік основних лікарень, які будуть надавати допомогу COVID-хворим. Ситуація вивчається, конкретну дату назвати не можу. Якщо буде потреба, будемо намагатися ввести їх якомога скоріше», — сказав Хаустов.

Що відомо:

  • Диспансер радіаційного захисту почав приймати хворих на коронавірус 1 жовтня. За першу добу лікарня прийняла 150 пацієнтів. 5 жовтня у закладі було 190 пацієнтів з коронавірусом. COVID-відділення лікарні розраховане на 170 місць.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов