Щодо законопроекту №3407 від 29.04.2020

Шановна Леся Володимирівна!

Я з повагою відношусь до Вас як до Народного депутата України, але в мене як учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, так і десятків тисяч таких же як я учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною свого здоров’я та життя захищали Україну і всю планету від “ядерного монстра”, виникає до Вас питання: Чому Ви не поважаєте людей, які за рік до Вашого народження, зробили все від них можливе, щоб такі як Ви жили у чистіий від радіації Україні, а не у підземному бункері, які часто зображують у своїх фільмах режисери демократичних країн заходу чиї принципи сповідує фракція “Голос”?

Рік назад весь світ побачив фільм про Чорнобильську трагедію. Весь світ приклоняє голову перед подвигом учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. У 2021 рокі буде 35 річниця цієї катастрофи. Натомість Ви і Ваша фракція “Голос”, в знак “вдячності” та “поваги” на за наш подвиг, своїм законопроектом №3407 від 29.04.2020 року “Проект Закону про статус ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) Захисників України та ветеранів” вирішили плюнути в обличчя десяткам тисяч ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Думаю, Ви людина віруюча і хочу Вам нагадати, що в знак вдячності світу учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за нашу роботу із захисту людства від “ядерного монстра” була написана унікальна ікона Чорнобильський Спас, на якій вперше в історії людства, і сподіваюсь більше ніколи в житті, пліч-о-пліч були зображені і живі і мертві – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Якщо світ визнав подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, то виникає до вас народних депутатів України питання: Чому ви народні обранці так зневажливо ставитесь своїх співвітчизників?
Сподіваюсь на зустріч із Вами щоб обговорити як саме виправити недоліки допущені під час розробки законопроекту №3407 від 29.04.2020 року.
Сподіваюсь на Ваше розуміння.

З повагою,
заступник голови Всеукраїнського Об’єднання Ветеранів Чорнобиля
Шевчук Павло Васильович 

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов