Що далі???

На протязі попередніх років, а саме 2017-2018-2019 “Всеукраїнським об’єднанням ветеранів Чорнобиля” до складу якого з поміж інших входять Лубенська міська громадська організація інвалідів “Ветерани Чорнобиля” , “Полтавське обласне об’єднання громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля” проведено важливу роботу з Офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини в питанні встановлення факту дискримінації в питанні пенсійного забезпечення в межах однієї соціальної групи – ВІЙСЬКОВИХ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, яких Уряд України розділив на ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – СОЛДАТІВ ДІЙСНОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ, які приймали участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи і ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ , які під час участі у ліквідації Чорнобильської катастрофи не були СОЛДАТАМИ ДІЙСНОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ – встановивши одним із них Постановою КМУ №851 від 15.11.2017 р. підвищенний в рази розмір пенсії.
Наша робота полягала і в тому, що представник Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини 25 квітня 2019 року був присутній на слуханні справи № 3- 14/2019(402/19, 1737/19)за конституційними скаргами Скрипки А.В. і Бобиря О.Я. щодо відповідності Конституції України ( конституційності) положень частини третьої статті 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”
Минулорічне підвищення пенсій військовим ліквідаторам згідно Постанови КМУ №543 від 26.06.2019 року, яке зовсім не відповідає Рішенню Конституційного Суду України від 25.04.2019 року через введення шахрайської формули на базі Постанови КМУ №1210 від 23.11.2011 року (Постанова №1210 має ознаки дискримінації) не задоволняє категорію учасниеів ЛНА на ЧАЕС – військових ліквідаторів, які займалися даним питанням.
Також піднімали питання про підвищення розміру пенсій цивільним ліквідаторам, та інші не менш важливі.

З перших днів роботи нового складу ВРУ ми ініціювали через народного депутата України А.Ляшенко зустріч нашої команди з Міністром соціальної політики Ю.Соколовською. Але на жаль, за свою каденцію пані Юлія не виявила бажання щодо такої зустрічі.

Робота в чорнобильському напрямку з народним депутатом України А.Ляшенко. Продовжується вона і нині . Були ініційовані і проведені 2 робочі зустрічі з головою Комітету ВРУ з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів Г.Третьяковою, з головою Комітету ВРУ з питань правової політики і правосуддя І.Венедіктовою, Уповнаваженим ВРУ з прав людини Л.Денисовою. За весь цей час піднято не одне питання. Але конструктивної відповіді з міністерства соціальної політики не надходять. Воно (дане Міністерство) дає відповіді не на ті запитання, які йому поставлені, а по шаблону – із перестановкою абзаців та речень, як в народі кажуть – льють воду.

Подаю звернення і відповіді на них.

Ми і надалі продовжуємо працювати в питанні захисту прав учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

ВОВЧ

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов