ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКУ “ЧОРНІ КРИЛА БІДИ”

28 січня у приміщенні виконкому відбулось підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку «Чорні крила біди», в рамках ІІІ Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні “Пам’ять Чорнобиля”.

Як зазначила заступник голови ЛМГОІ “Ветерани Чорнобиля” Тетяна Дем’янчук, на конкурс надійшло 202 малюнків від 194-х дітей з міст та сіл України, а саме: з Кривого Рогу, Полтави, Харкова, Києва; Глухова, Горішніх Плавнів, Лубен, Хоролу, с.Дмитрівки -(Кременчуцького р –н.) та інших. Відтак, для журі було непростим і водночас приємним завданням працювати з роботами юних художників. А голова громадської Спілки “Полтавського обласного об’єднання громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля” Лариса Погребняк відзначила багатьох авторів малюнків з м. Лубен

Результати конкурсу було оголошено під оплески присутніх, а нагороди та дипломи переможцям вручав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та організатори заходу. Передусім Олександр Петрович зауважив, що метою конкурсу є увіковічнення пам’яті про подвиг ліквідаторів, шляхом залучення до творчості над даною темою підростаючого покоління. Адже саме в роботах юних художників можна побачити глибинний зміст розкриття страшної трагедії 1986 року в Україні Як наголошують організатори конкурсу, його проведення стало можливим завдяки фінансовій підтримці Лубенської міської ради, народного депутата України Анастасії Ляшенко та депутата обласної ради Євгена Корфа.

ИСТОЧНИК:телестудія Лубни

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов