18 травня у Раді пройдуть слухання щодо соцзахисту «чорнобильців»

Piccy.info - Free Image Hosting

Поіменне голосування про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків» (18 травня 2020 року) (№2622) — в цілому
За-341 Проти-0Утрималось-3Не голосувало-32Рішення-Прийнято
ПОСТАНОВАВерховної Ради України
Про проведення парламентських слухань на тему: «Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків»
Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 травня 2020 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків».
2. Кабінету Міністрів України до 16 березня 2020 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань.
4. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.
5. Запросити для участі в парламентських слуханнях членів Уряду України, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.
6. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.
7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Парламентським видавництвом.8. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.
Голова Верховної РадиУкраїни                                         Д. О. РАЗУМКОВ
ИСТОЧНИК:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов