28.03.2014 года в г. Луганске состоялась очередная отчетно-выборная конференция общественной организации «Объединение Ветеранов и Инвалидов Союз Чернобыль» г. Луганска (ВИДЕООТЧЕТ)

 

истoчник

0

1

2 комментария к записи “28.03.2014 года в г. Луганске состоялась очередная отчетно-выборная конференция общественной организации «Объединение Ветеранов и Инвалидов Союз Чернобыль» г. Луганска (ВИДЕООТЧЕТ)”

  1. Гомель:

    29.03.2014 09:52 У п’ятницю ввечері у Харкові силами міліції затримано активіста проросійських мітингів Ігната Кромського, більш відомого за кличкою “Топаз”.За неофіційною інформацією, йому інкримінують дії, спрямовані на насильницьке повалення конституційного ладу, захоплення влади та руйнування цілісності країни.Поінформовані люди стверджують, що затримання відбулося згідно з наданою санкцією суду. Водночас соратники Кромського влаштували пікет біля управління міліції та пообіцяли на суботу акції протесту з вимогою відпустити активіста.За кілька годин перед затриманням Кромський з’явився на спільній прес-конференнції представників місцевих Євромайдана та Антимайдана. Її учасники домовилися про погодження певних позицій у подальших акціях, зокрема, щодо неприпустимості застосування сили супроти одне одного, утримання від дій, які можуть зашкодити територіальній цілісності країни тощо.Разом із тим Кромський на заході заявив, що поглядів своїх не змінив і досі вважає за доречне запрошення російський військ на територію Харківської області.”Я ось звертався до Російської Федерації, безпосередньо до Володимира Володимировича. Введення військ сюди не означає від’єднання Південного Сходу або, візьмемо виразно, Харківської області до складу Російської Федерації. А лише для того, щоб захистити мирних громадян від кровопролиття, яке, в принципі, вже почало відбуватися”, – заявив “Топаз”, якого цитує УНІАН.Чи пов’язаний арешт із цими заявами, чи з попередніми діями Кромського, міліція наразі офіційно не коментує.
    Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/03/29/104189-spiymano-golovnogo-antymaydanivcya-harkova-topaza

  2. Реалист:

    Гомель, твой комп нужно понимать так, что эта конференция была пророссийскою и несет в себе тенденции захвата власти и разрушения чернобыльского движения как такового? Или показательный пример узурпации власти Волчанским? Или совершенную пассивность членов организации кроме великого помощника нардепа и клоуна Сафо и хорошо поющего “Министра зоны” замполита 87г Жигульских? Или написал и сам не понял своих переживаний о положении в чернобыльском народе или об аресте “Топаза”? Ну очень тонкий намек.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов