5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій

334eb83ea67dd5e90693f0df79fbe752.png

1. Чи пoтрібнo пoвтoрнo пoдaвaти дoкумeнти ?

Тaк, усім oтримувaчaм пільг і субсидій   oбoв’язкoвo пoтрібнo У ТРAВНІ пoдaти Зaяву нa мoнeтизaцію і Дeклaрaцію прo дoxoди   в упрaвління сoціaльнoгo зaxисту нaсeлeння тa нaдaти дoзвіл нa oбрoбку пeрсoнaльниx дaниx.

В Oщaдбaнк йти нe пoтрібнo. Уряд мaксимaльнo aвтoмaтизувaв прoцeс мoнeтизaції, щoб oснoвнe нaвaнтaжeння ляглo нa упрaвління сoціaльнoгo зaxисту нaсeлeння, дeржaвний бaнк тa нaдaвaчів комунальних послуг.

Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

 

2.   Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію,   буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку,   на якому будуть відображатися житлової субсидії у грошовій формі.

Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду.

Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів та пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.

Після закінчення опалювального сезону – у червні –   суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.   Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк.

 

3.   Як відбуватиметься оплата комуналки?

Все відбуватиметься автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формуватимуть он-лайн платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це, та про те скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS-повідомленням.

Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відслідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 800 210   800.

 

4.   Чому Ощадбанк?

Ощадбанк є державним уповноваженим банком щодо десятка урядових програм та має понад 15 років досвіду   співпраці   з підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

Банк володіє найбільшою мережею відділень – понад 3 200, які присутні в тому числі у сільській місцевості, де найбільша кількість субсидіантів, та   має великий ДОСВІД щодо виплат соціальної допомоги й пенсій великій кількості клієнтів одночасно. Тому і визначено проводити монетизацію пільг і субсидій саме через цей державний банк.

Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків Ощадбанк не братиме.

 

5.   Чому гроші не роздадуть одразу на руки?

В Україні субсидію отримує майже половина українських сімей. Якщо одразу роздати такій кількості людей гроші на руки, є ризик гіперінфляції та кризи комунальних неплатежів.

Уявімо ситуацію, що 8 млрд. грн. щомісяця замість оплати комуналки попадатимуть на споживчий ринок. Уже через два місяці житлово-комунальне господарство України спіткає колапс, адже надавачі послуг не зможуть розрахуватися з тим же Нафтогазом за куплений газ.

Тому допомога надходитиме на персональний обліковий запис субсидіанта та пільговика в Ощадбанк, а   все, що залишиться після оплати комунальних послуг протягом року,   за результатами опалювального сезону ЕНЕРГООЩАДНІ українці зможуть забрати з банку готівкою.

Міністерство соціальної політики України

2

57

10 комментариев к записи “5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій”

 1. Аноним:

  кое=кому надо кабинеты с решётками на окнах пооткрывать

 2. Ванечка ВетровЪ:

  Я маю право на немонетизовані ПІЛЬГИ та КОМПЕНСАЦІЇ.
  На підставі чого в мене забирають це моє право, непорушність якого мені гарантує Конституція України?
  Куди дивиться так званий “гарант”?
  І що буде, якще я не напишу таку заяву? Що, в мене заберуть пільги?

 3. Лариса_Лубни:

  Взагалі то учасники ЛНА на ЧАЕС мають державні гарантії. У свій час ліквідатори гарантовано виконали свій Конституційний обов”язок перед державою, практично голими руками ліквідували одну з найбільших, техногенну катастрофу – Чорнобильську.

  Ніякої монетизації державні гарантії не передбачають. Тим більше, що держава і так порушила свої зобов”язання перед ліквідаторами. З 2014 року даній пільговій категорії громадян щорічно зменшуючи норми споживання газу,електроенергії, тощо.

  Люди виконали військову присягу, накази командирів військових частин, які були дислоковані в Чорнобильську зону, виконали завдання Уряду в надзвичайно важких обставинах по ліквідації Чорнобильської катастрофи поплатившись своїм здоров”ям та життям.

  Достойної оцінки Держави Подвигу ліквідаторів не відбулося.

  Моє особисте переконання – військові ліквідатори поввинні бути переведені на облік новоствореного Міністерства ветеранів.

  Відношуся з повагою до всіх ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, але пан Рева не чує аргументи відносно цієї категорії ліквідаторів.

  Тим більше, якраз в середовищі військових ліквідаторів рік тому створено дискриміінаційну складову. Можновладці визначили своєю постановою КМУ №851, що ліквідували аварію лише солдати срокової служби і вони мають право на достойні пенсії. А їх командири і старші побратими, які в основному оберігали солдатів від небеспечної роботи, навіть бунтували проти їх виїздів на промплощадку і домагалися свого – не мають права на такі ж пенсії.

  Проводячи аналогію сьогодення, виникає запитання, а на першій лінії оборони на Сході України військовослужбовцям оплачують так, як їм платили на їх підприємствах до того, як вони стали на захист держави?

  .

 4. ядерщик.:

  А мне,кажется Власть поменяется и не будет ни какой монетизации.

 5. ядерщик.:

  А если это сделают,значит ни кому не дадут,почему хотят сделать что бы предоставили справку о доходах,если пенсия больше прожиточного,монетизации нет и будете, кричать аля улю.

 6. ядерщик.:

  Уважаемая Лорик!Да разве в 851 постановлении речь идет только о срочниках Чернобыльцах,не забывайте что в эту сферу попадают испытатели Ново Земельцы,Семипалатинцы,а также подводники которые хапанули не меньше Чернобыльцев,денежное довольствие при службе было у рядовых 3,50 ,и с какой суммы им бы насчитывали пенсии,и не стоит завидывать,а пенсии они все не получат,так не которых посылают на перекомисию,а также в суды вот я высудил,ухвалу получил 28 декабря,заплатил адвокату 7тыс. грв.,то же прошел МСЭК.,что делать с этой пенсией,может я Вам ее буду перечислять как благотворительный взнос.

  • алекс:

   Верю что ты испытатель верю что хватанул скажи сколько детей у тебя и не дай бог не больны они в связи с твоими дозами.

 7. никто:

  Лариса права…Министерство по делам ветеранов утверждено положением Кабмина
  Министерство по делам ветеранов утверждено положением Кабмина
  14:30 Пт, 4 Январь 2019 Телеграф Фото: ukrafoto.com
  Новости Украины:
  Кабинет министров Украины утвердил положение о новом Министерстве по делам ветеранов.
  Правительство Украины утвердило положение о Министерстве по делам ветеранов.

  Постановление №1175 от 27 декабря опубликовано на правительственном портале.

  В данном документе определено, что Министерство по делам ветераном обеспечивает формирование и реализацию государственной политики в сфере социальной защиты:

  • ветеранов войны;

  • лиц с заслугами перед Родиной;

  • пострадавших в Революции достоинства;

  • лиц, на которых распространяется закон «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты»;

  • членов семей ветеранов.

 8. Аноним:

  Пока кто-то из нас что либо получат они себе уже урвали.Если это Министерство- значит Министр явно получит не минималку-зарплату, куча замов, замиков, замусиков, рефернтов, секретарей мужеского и женского пола.Дальше-офис, занавески-шторы, ручки-компьютеры, телефоны не дороже 300 гривен, чайники и скрепки с карандашами.На это деньги нашли.А нам или не нам-что с носа скапает-будут ответы-нет средств на этот год, будут может в следующем году.Вот такая новогодняя сказка ребята.

 9. Аноним:

  Ядерщик снова плачется.То он обзывает всех, то еще что-то торочит,как например о солдатской получке в 3,50! Солдатская получка была 3,80!в Ефрейтора на рупь больше-4,80.А насчет адвоката, то скажу так-обзывать людей хватает ума- должно хватить ума и самому понаписать те долбанные бумажки в суд и не отрывать от семьи 7 тыс.Тем боле, что на всех наших сайтах что угодно есть, и как написать и как ненаписать.Только свое вставляй.Как-то так.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов