9 листопада в День пам’яті преподобного Нестора Літописця десятьох активних членів Спілки церква відзначила грамотами.

 

Вжe бaгaтo рoків грoмaдськa oргaнізaція «Спілкa інвaлідів Чoрнoбиля тa члeнів сімeй пoмeрлиx Сoлoм’янськoгo рaйoну містa Києвa» співпрaцює з київськoю пaрaфіяльнoю церквою преподобного Сергія Радонезького що розташована на Уманській, 14.

Настоятель церкви – протоірей Ярослав Шовкеник є частим гостем в сім’ях   інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, більшість яких приковані до ліжок. Люди отримують як духовну моральну, так і матеріальну підтримку у вигляді продуктових наборів.

9 листопада в День пам’яті преподобного Нестора Літописця десятьох активних членів Спілки церква відзначила грамотами. Серед нагороджених людина-легенда – командир полку цивільної оборони, що знаходився на колишньому Червонозоряному проспекті, нині Лобановського, полковник Гребенюк Володимир Васильович – його полк вже з 6-ої ранку після аварії на Чорнобильській станції робив   заміри радіації навколишнього середовища. По результатам саме цих замірів вже 27 квітня 1986 року розпочали евакуацію мешканців міст Прип’ять, Лельов, Чорнобиль та інших. Почали розміщати дозиметричні пости, організовувалося загородження 10-ти та 30-ти километрової зони. При виконанні своєї задачі військовослужбовці полку отримали високі дози опромінення, та були виведені на постійне місце перебування в місто Київ. А полковник Гребенюк приступив до розгортання 731-го батальойону.

ФОТО

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов