АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ “ЗАСУДИЛ”. И ЗАРАБОТАЛ КАССАЦИЮ.

АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ "ЗАСУДИЛ". И ЗАРАБОТАЛ КАССАЦИЮ. АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ "ЗАСУДИЛ". И ЗАРАБОТАЛ КАССАЦИЮ. АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ "ЗАСУДИЛ". И ЗАРАБОТАЛ КАССАЦИЮ.

3

8

8 комментариев к записи “АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ “ЗАСУДИЛ”. И ЗАРАБОТАЛ КАССАЦИЮ.”

 1. Анонимно:

  Что из того ПРАВИЛЬНОЕ решение.
  Денег фактически не было выплачено.
  Надо было до 2008 года решать это.
  А сейчас поезд ушел.
  Если так думать и сейчас перещитывать заработанную плату задним числом,то максимальщиками станут все. АЮБ был прав.

  • Лубни:

   А що, максимальщиками повинні бути лише обрані? Хто хотів відстоювати своє законне право по Чорнобитльському закону, він ним скористався, отримав на руки судові рішення трьох інстанцій іменем України, а протокольним розпорядженням №63 Азаров заборонив їх виконувати, що є злочином. Так, як є злочином і на сьогодні порушувати і не виконувати Чорнобильський закон України, який покликаний захищати дану категорію громадян. АЮБ зробив теж злочин відносно ліквідаторів. Бог є на світі. За все в цьому житті потрібно відповідати.

  • .:

   ЕСЛИ ТЫ ЧМО, СЧИТАЕШ ПЕТУШАРУ АЮБа ПРАВЫМ, ТО ПУСТЬ БОГОМ, ТЕБЕ ВОЗДАСТСЯ ПО ЗАСЛУГАМ КАК И ПОКОЙНОМУ УБЛЮДКУ !

 2. Аноним:

  Не зрозуміла позиція ,що значить максимальщиками стануть всі ,і чому поїзд пішов ,скажіть будь ласка ,чому кожен з нас не повинен скористатися законним нарвхуванням заробітної плати (по існуючим на час аварії постановам),а лише ті хто звернувся в суд.Я вважаю ,що ми кожен заслуговуємо на це ,а винні в тому хто стояв на заваді в цьому повинен понести покарання мінімум люстрація,а ті хто пішов на пенсію лишити цю особу права отримувати її,бо через неї повмирали люди в злиднях, ось на якій позиції ми повинні стояти.Не всі могли скористась цим правом ,бо знов таки через хвороби та злидні.Ці чиновники ,які не виконують судові рішення по 54 ч.4 теж повинні бути мінімум люстрованні,чим відрізняються ці рішення судів ,що стосуються ліквідаторів,та ні чим вони прописанні в одній статті .Тому максимальщики повинні підтримувати своїх побратимів ,а не ставити палки в колеса.Поки ми не об*єднаємося и не заставим олігархів повернути гроші в бюджет,які вони за ввесь час вкрали в нас, нічого не змінится .Тому не потрібно згадувати за минуле забудьте за печиво та стрибки не провокуйде один одного бо помремо всі в злиднях. Зі святом ВАС побратими!!!

 3. Партизан 86:

  Если исходить исключительно из права руководителя устанавливать по своему желанию кому сколько, а так рассуждают прежде всего в Минсоцполитике, а не только суд, то тогда под такую бритву подпадают и даже те, кто в 1986 году принимал участие в ЛПА на ЧАЭС не взирая даже на то, что место работы было в 3-ей зоне опасности.
  Что в действительности очень многие из таких ликвидаторов, даже половины суммы максимума не имеют.

 4. Анна:

  28 ноября 2011г. на переговорах с Тигипко были обозначены все слабые и несправедливые моменты постановления №1210…мы надеялись на доработку постановления,было много хороших предложений,но Тигипко заявил,что №1210 уже доложен на заседании правительства (23.11.11г.) и меняться не будет,..како

 5. Анна:

  Я свою мысль сразу продолжила…до сих пор ее не вижу на ленте.

 6. віктор:

  АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАРОБИВ КАСАЦІЮ А ПОЗИВАЧ ДУЛЮ З МАКОМ

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов