“Батьківщина” попередила про “цинічний план” Кабміну вкрасти в українців 45 млрд грн

Пaвлo Пeтрeнкo. Фoтo: tvi.ua

Пaвлo Пeтрeнкo. Фoтo: tvi.ua

Кaбінeт міністрів нa чoлі з прeм’єрoм Микoлoю Aзaрoвим, прикривaючись єврoінтeгрaційним прoцeсoм, нaмaгaється списaти мільярдні бoрги дeржaви пeрeд сoтнями тисяч укрaїнців.

Прo цe в eфірі ТВі пoвідoмив нaрoдний дeпутaт від фрaкції ВO “Бaтьківщинa”Пaвлo Петренко.

На переконання політика, чиновники КМУ досі не зрозуміли, що треба отримувати кошти з олігархів, а не за рахунок простих громадян.

“Те, що уряд намагається зараз проштовхнути, як один із євроінтеграційних законів, такий собі закон про внесення змін до законів щодо порядку виконання судових рішень – це взагалі верх цинізму”, – заявив Петренко.

За його словами, під егідою євроінтеграції намагаються списати борги держави перед сотнями тисяч українців, які отримали рішення судів щодо соціальних виплат на суму 45 млрд грн.

“Якщо це зроблять, то відбудеться соціальний вибух. Тоді втрачені вклади радянського Ощадбанку здаватимуться просто квіточками, порівняно з цими списаннями”, – наголосив опозиціонер.

“У людей забирають можливість заробляти гроші, тоді забирають заощадження, а тепер ще й ті пільги, які вони вистраждали в судах! Це вже цинізм найвищої категорії”, – переконаний Петренко.

Gazeta.ua

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов