Були в епіцентрі подій

Були в епіцентрі подійБули в епіцентрі подій

 

Були в епіцентрі подій
Були в епіцентрі подій
Були в епіцентрі подій
Були в епіцентрі подій
Були в епіцентрі подій

5

2

3 комментария к записи “Були в епіцентрі подій”

 1. Злий ліквидатор:

  “…загалом, за данними Всеукраїнської організації “Союз Чорнобиль України”, за час, що минув після аварії, пішло з життя більше 900 тисяч її ліквідаторів”

  До відома діячів з ВГОІ “Союз Чорнобиль України”: у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з усього колишнього СРСР приймали участь 800 тисяч громадян. Поясніть, як же з них вже померли “більше 900 тисяч її ліквідаторів”? Тобото, ліквідаторів живих вже не залишилось? А ми? Ми-то же живі! Не поспішайте нас похоронити! Хоча й пройло майже 30 років, але МИ ЩЕ ЖИВІ!!!

 2. НОРМАЛЬНИЙ ЛІКВІДАТОР:

  Шановний “Злий ліквідатор” я вас дуже розумію, але це інформація не чиясь з ГОЛОВи, а із Всеукраїнської організації”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ”. І щоб ви шановний знали що з усього СРСР приймали участь не 800 тис.громадян, а у ДВА рази БІЛЬШЕ.А тому ви кажете справедливо не поспішайте НАС ХОРОНИТИ, МИ ЩЕ ЖИВІ, і СЛАВА ГОСПОДУ БОГУ, що ми ще Є.

 3. Злий ліквидатор:

  усього СРСР приймали участь біля 800 тис.громадян. Цю кількість підтверджують і архіви колишнього Місередмашу СРСР (нині Мінатоменерго РФ), а також статистика МАГАТЕ, Міжнародної Організації “Союз “Чорнобиль”, ОСГО “Союз Чорнобиль Росії”, інші джерела.
  Що до ВГОІ “Союз Чорнобиль України”, то в них це чергова крайність-дурістика: то вони устами свойого колишнього перзидента андреєва казали всім, що в Україні засилля “лжеліквідаторів” – начеб-то кожен третій, то розказують усім, що, на їх думку, ліквідатори – це тільки ті, хто працбвав на проммайданчику, і то тільки в 1986 році. Тепер розказують те, що героїв було вдвічі більше…
  Щось це мені нагадує кількість тих, хто свого часу ніс колоду разом з ульяновим-леніним на злавнозвісному суботнику…

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов