Центр віктімізації Чорнобильської катастрофи відповідає:

Дужe бaгaтo дзвінків, звeрнeнь від пeрeсeлeнців, пoтeрпілиx,   ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи різниx груп тa кaтeгoрій, в якиx чoрнoбильці звинувaчують Цeнтр в тoму, нібитo кoнституційнa скaргa 62 лoзівчaн містить вимoги прo кoнституційний зaxист тільки ліквідaтoрів і чoмусь виключнo 2 групи інвaліднoсті.

Ми рoзуміємo, щo чoрнoбильцям,   які дo нaс звeртaються, нeзрoзумілі oфіційні пoвідoмлeння Сeкрeтaріaту Конституційного Суду України і зараз, коли ця конституційна скарга знаходиться на розгляді Суду, їм здається, що їх зоставляють поза межами розгляду. Що виключно 62 лозівчанина отримають пенсії в розмірі 6 – 8 – 10, а їх всіх зоставлять без нічого.

Тому ми надаємо ще раз офіційне повідомлення Секретаріату Конституційного Суду України про суть нашої конституційної скарги.

Звертаємо особливу увагу на те, що в конституційній скарзі (вона була розміщена на усіх доступних чорнобильських сайтах) всі 62 заявника виступають як особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, не як ліквідатори, переселенці або постраждалі. І конституційна скарга має відношення для усіх груп інвалідності.

Також ми висловлюємо щиру подяку за підтримку тій значно більшій частині чорнобильців, які готові виїхати на підтримку прийняття та реалізації рішення Конституційного Суду України. Станом на сьогодення такої потреби не має, але ми просимо всіх бути готовими в разі крайньої потреби виїхати до Києва.

4a3db6ca664f3f69872a7887e9e953a0.png

414aa65d4323ee424634de5e73705f5f.png

51

1

5 комментариев к записи “Центр віктімізації Чорнобильської катастрофи відповідає:”

 1. АНОНІМ:

  Лозівським зменшили приблизно в десять разів ( 8 мін. збільш. в 3.5 рази ) .

 2. Лариса_Лубни:

  Обов’язково підтримаємо поїздкою в Київ в разі необхідності.

 3. лозовая:

  анонимммм, з минсоца – может заткнешься? какие 3,5? чо брешешь, собака

 4. Василий:

  Я-ликвидатор на Час.1кат.2группа инв.10 лет парализован..живого места нет…всю жизнь на таблетках..за мной ухаживает жена..пенсия–41оо.. вы считаете зто много ???? в наше время..Сумская обл..

 5. инв.ликвидатор:

  значить не повезло .у меня умер брать от рака и не был в чернобыле и много я знаю умерло от рак сотни и не были в чернобыле и получают пенсию 1500 а им как жит

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов