Фіктивний ліквідатор на ЧАЕС за “липовим” посвідченням отримав більше 32 тисяч гривень «чорнобильської» пенсії

У Чeркaській oблaсті співрoбітники СБУ викрили тa ліквідувaли мexaнізм нeзaкoннoгo oтримaння oкрeмими мeшкaнцями рeгіoну стaтусу ліквідaтoрів аварії на ЧАЕС та пов’язаних з цим бюджетних виплат.

У січні цього року співробітники СБУ встановили, що 47-річний пенсіонер надав до Управління праці і соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації фіктивну архівну довідку з метою отримання статусу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та подальшого оформлення пенсійного забезпечення.

Співробітники СБУ з’ясували, що правопорушник не є ліквідатором на ЧАЕС та протягом останніх двох років незаконно отримав у якості «чорнобильської» пенсії 32 тисячі 750 гривень.

За матеріалами СБУ слідчим управлінням УМВС в Черкаської області розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Протягом 2012-2013 років правоохоронці викрили 12 черкащан, які отримували пенсійне забезпечення на основі фіктивних посвідчень ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Стосовно них за матеріалами СБУ органами МВС розпочато 12 кримінальних проваджень.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов