Французькі благодійники впродовж 20 років допомагають коростенським дітям

12 квітня в Житoмирі пoбувaлa фрaнцузькa дeлeгaція, у склaді якoї прeдстaвники блaгoдійнoї aсoціaції Oбмін Рoнa-Aльпи Укрaїнa. Ця oргaнізaція вжe близькo 20 рoків співпрaцює з Кoрoстeнським блaгoдійним фoндoм „Чoрнoбиль дoпoмoгa” нa чoлі з Миxaйлoм Пaрxoмчукoм. Гoлoвнoю тeмoю співрoбітництвa є нaдaння всeбічнoї дoпoмoги дітям, які пoстрaждaли від Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, зміцнeння культурниx зв’язків між укрaїнським і фрaнцузьким нaрoдaми. Згіднo з угoдoю щoрічнo з Укрaїни дo Фрaнції нa відпoчинoк та оздоровлення виїжджає понад 120 дітей. За роки співпраці дитячим, медичним закладам Коростеня та інших міст Житомирщини надана значна гуманітарна допомога: медичне обладнання для лікарень, іграшки для дитячих садочків, комп’ютерна техніка для шкіл, одяг для малозабезпечених сімей.

Під час перебування у Житомирі представники французької делегації взяли участь в урочистостях з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики, відвідали музей космонавтики, побували у Тригірському чоловічому монастирі, ознайомились з роботою обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення „Дениші”. Насамкінець гості з Франції зустрілись з колективом та вихованцями Житомирської міської школи хореографічного мистецтва „Сонечко”.

Їх радо привітали заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, Житомирський міський голова Володимир Дебой. Вони щиро подякували французьким благодійникам за візит до Житомира, побажали гарних вражень від перегляду концерту, підготовленого вихованцями „Сонечка”, запросили відвідати місто ще раз і подарували сувеніри на згадку про місто.

Як розповів заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, французька сторона висловила пропозицію розширити двосторонні контакти, не обмежуючись лише Коростенщиною. Члени делегації перебувають на Житомирщині 3-й день. Їх насамперед цікавлять умови, в яких живуть діти. Житомир вони бачать уперше. Як зазначив Віктор Балюрко, в планах влади – зустріч на рівні віце-губернаторів з метою налагодження більш тісних зв’язків.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Источник

0

0

1 комментарий к записи “Французькі благодійники впродовж 20 років допомагають коростенським дітям”

  1. екатерина:

    Помогают ,только дети это не ощущают на жаль.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов