Гослекслужба обеспокоена ростом цен на фармацевтическом рынке Украины

fotoГoслeкслужбa призвaлa учaстникoв фaрмaцeвтичeскoгo рынкa Укрaины вoздeрживaться oт спeкулятивныx нaстрoeний. В oбрaщeнии Гoсудaрствeннoй службы лeкaрствeнныx срeдств к прoизвoдитeлям и пoстaвщикaм лeкaрств, a тaкжe aптeк гoвoрится : ​​« В условиях сложной экономической ситуации , которая сложилась в нашей стране , призываем вас помнить об ответственной миссии, которую вы выполняете перед народом Украины – обеспечение доступными и качественными лекарственными средствами ».

Гослекслужба просит «воздерживаться от спекулятивных настроений , которые имеют место в результате последних изменений на валютном рынке и устанавливать экономически обоснованный уровень цен на лекарственные средства» .

« Стабильная работа ваших предприятий станет залогом мира и спокойствия в нашем государстве» , – уверены в Службе .

СУДЕБНО-ЮРИДИЧЕСКАЯ ГАЗЕТА

источник

1

2

4 комментария к записи “Гослекслужба обеспокоена ростом цен на фармацевтическом рынке Украины”

 1. Степан:

  Все це писец дитина інвалід не отримує два місяці соц допомоги яка з кожним днем обесцінюється нова влада кормить обіцянками, а правилніше навіть і слухати не хоче хворого інваліда чаес і його хвору дитину інваліда чаес обійдетесь поки що не нийте холодильник пустий ліків тих що потрібно нема в аптеках ціни ростуть на них кожний час гривня падає. Пенсію повідомили поки ще не відомо чи будуть платить. Психологічно витримать в такий ситуаціїї дуже тяжко ми схоже обречені?! Що робить?! Де наші хлопці яки ще пересуваються невже в штани наложили де нас статус чому не захищаєте нас, а самі себе я розумію вас де хто з вас здоровий ви можете працювать, а що нам умираючим і з хворими дітьми інвалідами робить?! Будем вмирать гордо і стоя, молча!
  Потрібні заяви керівників організацій негайно до Верховної Ради чом у мовчите!

 2. Степан:

  Київська область начебто перерахували дитині інваліду 1 кат. заборгованість на харчування за січень, але на рахунку ще немає? За лютий буде в березні але це обіцянки я і не тільки цим уже добре ситі і до болі знайоме на протязі багато років, що залишається тільки надіятися і будем надіяться поки живі чекати. Доброго здоровя всім.

 3. 86г.:

  Временное Правительство избрали. Всем будет счастье!

 4. Поздравление с Юбилеем:

  Ага!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов