Громадськість братиме участь у прийнятті рішень на будь-якому рівні

title uk
Ми зрoбили чeргoвий крoк дo рoзвитку в Укрaїні грoмaдянськoгo суспільствa. Відтeпeр грoмaдський сeктoр мaтимe змoгу дoлучитись дo прoцeсу прийняття дeржaвниx рішeнь нa oблaснoму та районному рівнях, по всій вертикалі виконавчої влади.
Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття постанови КМУ, якою у держадміністраціях областей та районів створюються структурні підрозділи, відповідальні за зв’язки з громадськістю.
«Це рішення дозволить забезпечити на рівні областей та районів системні комунікації із громадськістю, залучити громадський сектор до розроблення рішень на ранніх етапах, сформувати дієві громадські ради. Це крок до розвитку громадянського суспільства у регіональному вимірі», – додав Геннадій Зубко.

ИСТОЧНИК: ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

6

10

3 комментария к записи “Громадськість братиме участь у прийнятті рішень на будь-якому рівні”

 1. ВЛАДИМИР:

  ПРИКРОЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКИСТЮ КАК ОДЕЯЛОМ, ПОНАСБИРАЮТ СВОИХ СРАКОЛИЗОВ И ДАЛЬШЕ БУДУТ ВОРОТИТЬ СВОИ ДЕЛА,ОТ ИМЕНИ ГРОМАДСЬКИСТИ ОБШЕМ ОЧЕРЕДНОЙ ЛАХОТРОН…..

  • Вова:

   100% Владимир ПРАВ, главное это использовать деньги, а куда и на что это уже НЕ важно!

 2. лікв86-V-VI:

  Дурень думкою багатіє. Хасиди при владі вже нікому не дозволять лізти кому-небудь в їхні справи. Ми вже це проходили. Амінь.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов