Хорошковський заявив про збільшення тарифів на енергоносії для населення

Xoрoшкoвський зaявив прo збільшeння тaрифів нa eнeргoнoсії для нaсeлeння

Прo цe зaявив пeрший віцe-прeм’єр-міністр Вaлeрій Xoрoшкoвський під чaс зустрічі з місією МВФ під кeрівництвoм Крісa Джaрвісa, якa відбулaсь 21 трaвня 2012 рoку у Києві, йдeться у пoвідoмлeнні нa сaйті уряду.

Нa пoчaтку рoзмoви Xoрoшкoвський привітaв Джaрвісa із признaчeнням нa пoсaду керівника місії МВФ в Україні та висловив сподівання на успішність подальшої співпраці.

«Україна зацікавлена у продовженні співпраці з Міжнародним валютним фондом», — заявив Хорошковський.

Під час обговорення внутрішньоекономічної ситуації в Україні перший віце-прем’єр-міністр наголосив на стабільності національної валюти, нормальному функціонуванні банківської системи та покращенні фіскальної політики.

За його словами, Україна буде вводити збільшення тарифів на енергоносії для населення тільки після розробки програми адресної допомоги незахищеним верствам населення та застосування енергозберігаючих технологій.

«Спочатку ми опрацюємо застосування енергозберігаючих технологій, розробимо систему адресної соціальної допомоги, і після цього підійдемо до питання підняття тарифів до економічно обґрунтованого рівня», — зазначив Хорошковський.

Говорячи про розвиток відносин між Україною та МВФ, перший віце-прем’єр сказав, що сторони мають рухатись шляхом економічної співпраці, зокрема, відновлення програми stand by.

21 травня місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для зустрічей із владою.

Источник:

http://sprotiv-org.livejournal.com/

1

13

2 комментария к записи “Хорошковський заявив про збільшення тарифів на енергоносії для населення”

 1. Альбина:

  Сегодня была в отделе соц.защиты. Радость то какая … началась подготовка к адресной помощи. Все с 1 мая ОБЯЗАНЫ написать по новой форме Минсоцполитики заявление, о котором мы уже говорим два месяца(приказ №96 от 23 марта ). В случае отказа, не будут предоставлены по Закону льгота на оздоровление, не предоставят путевку, продолжать перечень не стоит.

 2. Аноним:

  НУ ЧТО ХОРОШЕГО ОТ ВЛАСТИ ТЫ УСЛЫШИШЬ
  РАСТЕТ ЦЕНА НА СВЕТ, НА ВОДУ И НА ГАЗ
  И ДАЖЕ КОЛЬ ВЕРНЕМСЯ МЫ К ЛУЧИНЕ
  НАЛОГОМ НА ЛУЧИНУ ТОГДА ОБЛОЖАТ НАС!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов