І знову про заміну посвідчень чорнобильцям

Нaрeшті oтримaнo відпoвідь від Міністeрствa сoціaльнoї пoлітики Укрaїни, щoдo рoз’яснeнь прo зaміну пoсвідчeнь відпoвіднo пoстaнoви КМУ №551 від 11 липня 2018 р..

 

Вжe звичнo, відпoвідь oтримaнo з пoрушeнням зaкoнoдaвствa, oскільки нaдіслaнo звeрнeння булo 3 жoвтня, а зворотній лист отримано лише 20 грудня! Але ж це дрібниці, велика вдача вже те, що відповідь взагалі отримано. Не всім так щастить!

Вибачте, але мій сарказм — це вже захисна реакція організма на дії влади. Все ж головне, що той лист містить, і чи не суперечать дії управлінь соціального захисту в містах Донецької області його змісту!?

Нагадаю, наприклад, в місті Костянтинівці управління соціального захисту у письмовому вигляді попередило чорнобильців про цілий пакет документів який вони повинні надати для заміни посвідчення.

Про те саме розповідали і заступники Департаменту соціального захисту Донецької області на останньому засіданні «Круглого столу». Там взагали вимоги були на рівні здорового глузду, оскільки на їх думку, як інвалід, чорнобилец повинен надати справку МСЕК, а як учасник ЛНА на ЧАЕС ще й архівну довідку!!!

Але, якщо уважно читати відповідь за підписом заступника міністра соціальної політики пана М. Шамбіра, то все становиться зрозуміло:

«Відповідно до пункту 7 Постанови № 551   передбачено провести заміну посвідчень на підставі матеріалів справи, які були підставою для визначення статусу«.

Тобто, виходить що чорнобильці взагалі не повинні надавати ніяких документів, окрім фото на нове посвідчення!

Агов! Департамент соціального захисту Донецької області, ви там чуєте!? Чи вам копію листа надіслати??? Чекаємо на вашу реакцію.

Источник:

5

20

7 комментариев к записи “І знову про заміну посвідчень чорнобильцям”

 1. Ліквідатор 1986:

  Заулюлюкували з посвідченнями ВАЛЬЦМАНИ і Ревсмани

 2. Чорнобилець:

  Ну і що від цього зміниться…..

 3. Владимир:

  Какой министр, такие и заместители. Страна дураков.

 4. реальный:

  не поднимают волну перед выборами все в переди

  • *****86*****:

   А если после выборов прийдут,вместо кастрюлеголовых,с утюгами на головах? Может опять,что то поменяется.

 5. Ликвидатор 87.:

  реальный. Какой впереди?Уже семь лет смотрим вперёд,а там фига одна нам светит.Подымать задницу надо всем ,и дуть до Киева. Можеть тогда перед выборами что-нибудь пересмотрять,а можеть наоборот понюхать ……… подсунуть.Но сидя на диване , нечего не светит.

 6. Ліквідатор 1986:

  Сумна справа з осучасненням пенсій ЛІКВІДАТОРАМ і кат по ПкМ 1210 Гади не хотять придумують заміну посвідчень ХУДОБА НЕНАЖЕРЛИВА СОБІ ПІДНЯЛА ЗАРПЛАТИ ПО 100 ТИС ГРН НА МІСЯЦЬ
  У

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов