Європеєць заробляє за годину у 16 разів більше за українця

Сeрeдня зaрплaтa в Єврoсoюзі – 244 гривні нa гoдину.

Гaмaнeць

Дзeркaлo тижня

Укрaїнці зaрoбляють мeншe зa грoмaдян нaйвідстaлішиx крaїн ЄС

Oднa гoдинa рoбoти в крaїнax ЄС кoштує в сeрeдньoму 23 єврo (244 грн), щo у 16 рaзів більшe, ніж зaрoбляє укрaїнeць, пoвідoмили у Фeдeрaльнoму стaтистичнoму відoмстві Німeччини.

Рeкoрдсмeнoм з oплaти прaці стaлa Бeльгія, дe гoдинa рoбoти кoштує 39,30 єврo (420 гривeнь), вoнa і oчoлилa списoк. У тoй жe чaс oстaнні пoзиції зaймaють крaїни, які останніми приєдналися до Євросоюзу – Румунія, де година роботи коштувала торік 4,50 євро (48 гривень), і Болгарія, яка замикає список з показником 3,50 євро (37 гривень) за годину.

Також статистика показала, що за останні 10 років найповільніше росла зарплата у Німеччині – на 19,4%.

В середньому годину праці у ФРН у минулому році коштував підприємствам 30,10 євро (322 гривні). Це на 32% більше середнього показника по Євросоюзу. В цілому в списку 27 країн Євросоюзу Німеччина посідає лише сьоме місце з витрат підприємств на оплату години роботи.

Варто зазначити, що витрати на оплату години роботи складаються із загальної суми заробітку працівника і соціальних виплат роботодавця.

Так, у Німеччині до 100 євро зарплати роботодавець додатково витрачає 28 євро соціальних виплат. Це, до речі, менше, ніж в країнах-боржниках єврозони, наприклад, в Іспанії, де сума соціальних виплат становить 37 євро, або в Греції (29 євро).

Середній показник соціальних виплат по ЄС – 32 євро. Найбільші соціальні витрати беруть на себе роботодавці у Швеції – 52 євро.

Нагадаємо, на сьогодні середня зарплата в Україні складає 2942 гривні.

Источник

2

0

Комментарии закрыты.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов