Інформаційне повідомлення:

7 чeрвня 2017 рoку, прoйшли тaк звaні пaрлaмeнтські слуxaння прo рeфoрмувaння пeнсійнoї систeми. Oб’єднaння oргaнізaцій ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи oтримaлo зaпрoшeння для учaсті в цьoму заході, підготувало виступи та запитання, бо парламентські слухання – це спеціальна процедура, коли у Верховну Раду України запрошуються представники народу для того, аби вислухати їх міркування при прийнятті відповідного законодавства, особливо важливого для суспільства.
Але те, що відбулось, викликало здивування і непорозуміння – жоден учасник слухань не отримав жодного документу з теми, яка винесена на розгляд. Жодного …
Нам відомо, що уряд України розробив не тільки концепт пенсійної реформи, але вже підготував всі необхідні документи, які направив у Міжнародний валютний фонд і які отримали там підтримку.
Ми думали, що нас ознайомлять з цими документами хоча б на самих слуханнях, але перші ж виступи депутатів Верховної Ради України, показали, що ні Ляшко, ні Каплін, ні Кужель, ні Королевська, не бачили цих документів – тобто усіх нас зібрали тільки для того, щоб поскаржитись на уряд … – все це, скоріше, нагадувало чергову передвиборчу компанію.
І більш нічого – що обговорювати, коли обговорювати нічого.
В такій ситуації Об’єднання організацій ліквідаторів Чорнобильської катастрофи прийняло рішення відмовитись від виступів та покинути залу.
Але питання залишились. В найближчий час на цьому сайті з’явиться інформація, яку ми планували оприлюднити з трибуни Верховної Ради України.

Віктор Гайдак

ВОВЧ

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов