ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ


19 лютoгo 2015 рoку № 3/15
ІНФOРМAЦІЙНE ПOВІДOМЛEННЯ ДЛЯ ПOСТРAЖДAЛИX
ВНAСЛІДOК ЧOРНOБИЛЬСЬКOЇ КAТAСТРOФИ
Шaнoвні пoбрaтими!
Вчoрa, 18 лютoгo 2015 рoку, відбулaсь нaрaдa прeдстaвників ВГOІ “Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни” з Міністрoм сoціaльнoї пoлітики Укрaїни тa дирeктoрaми дeпaртaмeнтів Мінсoцпoлітики. Під чaс зустрічі oбгoвoрювaлись ряд питaнь, які нeoбxіднo, нa нaшу думку, нeвідклaднo вирішити.


Oдним із oснoвниx питaнь булo питaння прaктичнoгo зaстoсувaння , стaтті 60 Зaкoну Укрaїни “Прo стaтус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастроф”, в редакції Закону N 76-VIII від 28 грудня 2014 року.
Питання не було вирішено. Міністр пообіцяв уважно вивчити наші аргументи й прийняти рішення в найкоротший термін, щодо відзиву сумнозвісних Листів Мінсоцполітики.
Але знаючи, що влада та кошти знаходяться в їхніх руках, та бачучи тенденцію в “поліпшенні” нашого соціального захисту рекомендую кожному постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи (й повідомити тих, у кого немає доступу до інтернет) написати Заяву до Управлінь праці за місцем обліку такого змісту:

Начальнику Управління праці ………
П.І.Б.
Домашня адреса
ЗАЯВА
Отримавши Ваше запрошення, щодо невідкладного, власноручного написання Заяви, стосовно вибору одного із законів України, користуватись якими я маю законне право та відмови від ряду пільг чи компенсацій, якими я також маю право користуватись і якими я не користуюсь одночасно за різними законами України, прошу Вас повідомити:
стосовно якої конкретно пільги чи компенсації я повенен визначитись;
стосовно терміну, протягом якого я повинен зробити свій вибір.
Число Підпис

Заяву необхідно написати у двох приміниках. Один здати в канцелярію, а на другому отримати відмітку про регістрацію.
Нагадаю норму статті 60 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастроф”, в редакції Закону N 76-VIII від 28 грудня 2014 року, вже встановлено, що Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.
Умовно цю статтю можна розділити на три частини.
Перша, кого стосується: “Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,”

Друга, в яких випадках стосується: “які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України,”

Третя, що має особа зробити: “надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України”.
Звертаю увагу, вибираємо конкретну пільгу, а не закон в якому вона прописана.
Тому така Заява, по-перше, покаже Вашу готовність виконувати норму закону й зробити вибір, але в тому розумінні, як цю норму бачуть чорнобильці.
По-друге, попередить протиправні дії з боку влади. Заява буде розглядатись якийсь проміжок часу, а виплати необхідно платити вже сьогодні. Термін законодавець не встановлював, а тому якщо буде Вам зазначено будь який термін, у Вас виникає одразу право оскаржувати в прокуратурі або суді їхню відповідь. Що також затягне час. А у разі припинення за цей час фінансування Вам будь яких пільг (до Вашого вибору), у Вас виникає одразу право оскаржувати в прокуратурі або суді протиправні дії влади.
Вважаю, роз‘яснив доступно.
Чекайте інших повідомлень і дійте.
З повагою,
Голова КОГО
“Союз Чорнобиль України” О. Неділько
источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов