Ірина Фріз запропонувала родинам загиблих долучитися до розробки закону про статус ветеранів

acb5a5f39c82192672f1cbbcd635e89e.png

Міністр у спрaвax вeтeрaнів Іринa Фріз зaпрoпoнувaлa рoдинaм зaгиблиx дoлучитися дo рoзрoбки зaкoну прo стaтус вeтeрaнів. Прo цe вoнa зaявилa під чaс зaсідaння Рaди вeтeрaнів війни.

Іринa Фріз пoвідoмилa члeнaм Рaди вeтeрaнів Укрaїни прo тe, щo в Міністeрстві у спрaвax вeтeрaнів нaд нoвим зaкoнoпрoeктoм aктивнo прaцює групa eкспeртів зa учaсті юристів ГO «Юридичнa сoтня», прeдстaвників прoфільнoгo Кoмітeту ВР та представників проектного офісу при Мінветеранів. Цей закон має впорядкувати і чітко визначити, хто саме є ветераном війни в Україні.

Міністр також зазначила, що в цьому законі буде чітко прописано питання пільг родинам загиблих. Тому вона в першу чергу просить родини героїв, які віддали життя за Україну, долучитися до обговорення.

«Це надасть нам можливість ефективно формувати єдиний реєстр ветеранів. Зараз триває робота над концептом цього закону. Далі буде публічне обговорення із залученням ветеранів, а також родин загиблих – і лише після цього цей документ набуде форми законопроекту», – зазначила   Міністр у справах ветеранів   Ірина Фріз.

Источник:

2

7

11 комментариев к записи “Ірина Фріз запропонувала родинам загиблих долучитися до розробки закону про статус ветеранів”

 1. Валера:

  Терзают смутные сомнения- будут ли признаны ветеранами войны в ново м закона о ветеранах- инвалиды ЧАЭС со статусом инв войны? У кого

  есть инфа-принята ли в состав орг.комитета МВ хоть одна черн. организация.

  З

 2. Шурави:

  Афганцев признают ,,,,оккупантами,, ликвидаторов – вообще забудут ,,внести,, …. Так и будет ..СУГС 3 раза!!!

 3. Ігор Мандрика:

  У складі Міністерства у справах Ветеранів передбачені дві ради одна дорадча і кандидатів до неї із областей тихо відібрали переважно із числа колишніх нагороджених та авторитетних атовців, а потім дуже у стислі терміни, пиблизно із 20 січня по 28 січня включно запропонували із делегатів із кожної області створити ще й Громадську Раду, при МВ у складі 35 осіб із усієї України і щоб була саме 1 людина із області, хоча мабуть десь із великих областей, квота напевно була більшою ніж 1 людина. Одже наша місцева обласна кординаційна рада ветеранських організацій, в особі практично однієї людини, прикриваючись якимось протоколом відрядила у цю Громадську Раду представника від ветеранів військової служби (не атовця), багато там у тій Громадській Раді буде представників ветеранів правоохоронних органів, які також мають враховувати інтереси усих без виключення категорій ветеранів із своєї області у тому числі і ліквідаторів. Нічого не поробиш! Наші представникі чисті ліквідатори, можливо там також можуть бути представлені, але якщо там буде якесь договірне кубло, свій такий своєрідний пул, то простій людині, чи навіть невеличкій кількості чесних людей, дуже буде важко щось протиставити штучно утвореній нечесній більшості. Усе може бути схожим на те, як у ВР.

  • Валера:

   Спасибо,вероятно был дан расклад сверху,рыба уже сгнила!

 4. кутепов:

  Мне как атовцу вообще ноль от государства

  • Ждун:

   А как же безвиз, это немаловажно. Государство всех не может обеспечить, оно может только помочь обеспечивать самих себя. Это и есть Европа. Каждому по способностям. Интересоваться надо было раньше,что такое европейские ценности, а не верить на дурочку.

 5. кутепов:

  Да и государство такое мне тоже до лампочки

 6. Ждун:

  Государство, как и родителей не выбирают. Кому ,как повезет. Один родился в семье ответственных родителей, другой в семье дебилов, такое будет и будущее.

  • епрст:

   Ждун – государство и РОДИНА – два разных понятия.Разберись в этом. Можно всей душой, искренне до слез любить РОДИНУ, но при этом до зубовного скрежета ненавидеть государство.

   • Игорь Л. 86:

    Меня не особо волнует игра слов и словосочетаний. До банальности волнует, что будет на выходе то есть в кармане. А о высоком хочется говорить тогда,, когда в желудке сытно, а не слышать эту спекулятивную трепологию о патриотизме, и самое главное от тех, которые смеются в комфортных кабинетах над теми ,которые развесив уши с открытыми ртами ждут напутствия, как любить и умирать за ИХ РОДИНУ, которую они доят как финансовую корову и не собираются делиться с КАКИМ ТО НАРОДОМ.

 7. аноним:

  До ветеранов пострадавших на майдане надо причислить все население Украины за минусом тех кто получил должностя на волне майдана а все остальное население обнищавшее в три раза-пострадавшие от революции гыдности

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов