Із 1 січня урізали соціальні норми на електроенергію – кому і на скільки

Як змінилися сoцнoрмaтиви нa спoживaння eлeктричнoї eнeргії у 2018 рoці

Із 1 січня 2018 рoку нaбулa чиннoсті нoвa нoрмa   Пoстaнoви Кaбінeту міністрів Укрaїни № 409від 6 сeрпня 2014 р. “Прo встaнoвлeння дeржaвниx сoціaльниx стaндaртів у сфeрі житлoвo-кoмунaльнoгo oбслугoвувaння”. Ця пoстaнoвa у пeршу чeргу стoсується спoживaчів, які oтримують субсидії, мaють якісь пільги чи знижки.

Читaйтe тaкжe:
1- Стaлo извeстнo, кaк будут прeкрaщaть пoстaвку кoмуслуг при зaдoлжeннoсти
2-Нeприємний пoдaрунoк з 1 січня для всіx укрaїнців  


Нoвий дoкумeнт суттєвo змeншує сoціaльні нoрмaтиви нa eлeктрoeнeргію для нaсeлeння. Тoж у січні всім oтримувaчaм субсидії зрoблять пeрeрaxунoк. Вeличинa oбoв’язкoвoгo плaтeжу при цьoму нe зміниться. Aлe щоб не довелося більше платити з власної кишені, треба буде зменшити щомісячне споживання електрики аж на 20 кіловат/годин. А мешканцям квартир без газових колонок та централізованого гарячого водопостачання, соцнорматив урізали на цілих 50 кіловат за годину – із 150 до 100!

Це означає:

не вклався отримувач субсидії чи пільговик в соцнорму – за зайві кіловати платитиме з власної кишені. Перевищила сім’я “ліміт” – послуга електропостачання нараховується за повним тарифом, який нині становить 1,67 грн за кіловат спожитої електроенергії.

Отже, які нові соцнормативи для побутових споживачів електрики діють з 1 січня 2018 року:


КВАРТИРИ ТА БУДИНКИ
70 кВт·год на місяць (було 90 кВт·год)

За новим законом, у житлових приміщеннях (будинках) з 1 січня 2018 року діятиме соціальна норма – 70 кВт·год на місяць (було 90 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї людини і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного другого члена сім’ї (домогосподарства).
Але НЕ БІЛЬШЕ 190 кВт·год на місяць (було не більше 210 кВт·год на місяць).


Є ЕЛЕКТРОПЛИТА, ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ
110 кВт·год на місяць (було 130 кВт·год)

Обладнані стаціонарними електроплитами та при наявності централізованого постачання гарячої води домогосподарства тепер мають соцнорму 110 кВт·год на місяць (було 130 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї людини й додатково 30 кВт·год на місяць на кожного наступного члена сім’ї (домогосподарства ) на житлове приміщення (будинок).  
Але не більше 230 кВт·год на місяць (було 250 кВт·год на місяць).


ЕЛЕКТРОПЛИТА, БЕЗ ГАРЯЧОГО ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
130 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год)  

Для обладнаних стаціонарними електроплитами, при відсутності централізованого постачання гарячої води домогосподарств тепер соцнорма – 130 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год ) на сім’ю (домогосподарство) з однієї людини і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного наступного члена сім’ї (домогосподарства ) на житлове приміщення (будинок).
Але не більше 250 кВт·год на місяць (було 270 кВт·год).


БЕЗ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ І ГАЗОВИХ КОЛОНОК
100 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год на місяць)  

Якщо житло не обладнане стаціонарними електроплитами, відсутнє централізоване постачання гарячої води і газових водонагрівальних приладів – 100 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї людини і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більше 220 кВт·год на місяць (240 кВт·год на місяць);


ПІЛЬГОВИКИ У СЕЛАХ І СЕЛИЩАХ МІСЬКОГО ТИПУ  
30 кВт·год на місяць   – без змін

Для громадян, які мешкають у селах і селищах міського типу і яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, соцнорма залишилася без змін – 30 кВт·год на місяць на одну особу.  

 

Источник:

4

97

27 комментариев к записи “Із 1 січня урізали соціальні норми на електроенергію – кому і на скільки”

 1. Аноним:

  ЭТО ПОКРАЩЕННЯ, слава кройцману, реве и парашенке. Молодцы!

 2. Гость:

  Это Ренатику бабла не хватает на очередной пентхауз в Нью-Йорке и яхту на Канарах.
  Сколько будем терпеть этих кровососов?????

  • 1986:

   Нет в даном случае Ренатик бабла будет получать как и прежде много по ранее несправедливо поднятым тарифам. В даном случае власть решила меньше с бюджета отчислять на эти нужды, а за этими деньгами залезть еще раз в карманы простых людей. Таким образом в бюджете станет немного больше денег, а как их стыбрить они знают.

 3. 1986:

  А люди терпят и никто не выходит на протесты, как писал Шевченко- “німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть”. Каждый считает моя хата скраю. Значит все хорошо “слава кройцману, реве и парашенке. Молодцы!”. В ближайшие 80-100 лет, пока каждый в себе не поборет рабское сознание, пока будут править бал большие деньги олигархов, не будет в Украине честности и справедливости в отношениях власть-народ, не будет верховенства закона, реальной демократии, экономического роста и улучшения благосостояния людей.

  • Кіндрат:

   Протестів немає бо є велике розчарування у майданах. У новітній нашій історії кожен протест тільки погіршував ситуацію. Згадайте!
   Чому так трапляється? Настане час і за цією тематикою будуть наукові дисертації захищати.

   • Аноним:

    киндрат,что тебе гырше,что власть народ грабит а ты ждеш когда она уйдет,она уйдет когда все выкрадет и кредитов наберет

    • Кіндрат:

     Влада законно обрана? Законно. Ми ж її обрали!
     І піти в історію вона повинна законно.
     У цьому випадку нова влада, обрана у 2019 р., буде мати легітимність.
     Революцію не пропоную, пропоную думати кого обирати у 2019.

     • Аноним:

      Киндрат,о какой законности ты шепчешь???!!!

 4. Кіндрат:

  Це ще не межа. Буде гірше. У нинішньої влади є півтора роки для “царювання”.
  Нічого. Зліше будемо під час виборів. Головне запам’ятати імена “героїв нашого часу”.
  Скоро побачимо АГОНІЮ режиму! Впевнений що буде цікаво…

  • Кіндрату:

   Ага, але не вже доживуть до того цікавого…

 5. ликвидатор 86:

  агония режима будет весной………….

 6. Ликвидатор-86:

  КЫНДРАТ! ВЫ СКАКУНЫ ОБРАЛЫ ЭТУ МРАЗЬ! И ВЫ ВИНОВАТЫ ВО ВСЕХ (ПЕРЕМЕНАХ)! ГЫДНОСТЬ ЕСТЬ У вАС?

  • Кіндрат:

   Шановний!
   Мразь, як Ви написали, обрали громадяни України. Понад 50%.
   Особисто ніде не скакав, бо ноги не годяться для такого діла. Винним себе не вважаю. Щодо гідності. Мабуть як і багатьом вже остогидло чути про “державу переможної гідності”. Не може людина почуватися ГІДНО якщо їй не вистачає на життя…
   Якось так.

   • иван:

    Имеем то,что заслужили,выбрали и сейчас гнемся,терпилы все и я в том числе .

  • дискримінація:

   Ликвидатор-86: Кіндрат по ділу говорить, що ви всі такі де…..ні, він вибирав цю владу ти вибирав попєрєдніків, ще хуже, це при кровосісі відмінили нам рішення по судах, нема чим пишатись ні тобі ні йому, хочеш змін виходь протестуй, або жди наступні вибори і голосуй за тих хто змінить наше життя на краще

 7. кривбас:

  за пороха я голосовал,каюсь.Хотел чтобы война быстрей закончилась

  • боец РККА:

   кривбас:- впервые на сайтах вижу такое признание. Пока таких признаний не будет много, войне конец не придет!
   Но лично у Вас хоть душа теперь на месте будет, человек признающий свои ошибки заслуживает какое то уважение, как личность, хоть остальным от этого сейчас не легче

  • Кіндрат:

   Кривбас:
   Теж вперше бачу. Поважаю.
   Зараз у нас більше спільного ніж у 2014.

 8. Кіндрат:

  Відчуваю внутрішній протест багатьох дописувачів. Але. Давайте будемо критично відноситися до себе. 54,7% чорнобильців голосували за президента, понад 50% за партії коаліції якої немає.
  А тепер нам влада не така! Так це ж ми її обрали!
  Обдурили нас? Звичайно. Це легко робити, бо багато хто обдурюватися радий….
  Пропоную частіше дивитися на себе у дзеркалку!

  • 1986:

   От для цього і треба частіше вибори, не раз в 4-5 років і ждать коли цих здихаємся та виберем наступних. Вибори теба раз хоть би на два роки. Вибрали, побачили що вибралось, не таке знову переобрать. Нормальних залишить, а паразитів переобрати. Тільки таким чином можливо їх якось відфільтрувати, добившись якісного складу. А так часто проводити вибори можливо тільки через народні протести. Вони нікого не бояться ні Путіна ні Америку ні Европу вони бояться тільки людей на вулицях.

  • Кіндрат:

   Повністю згоден. Підтримую. Але для цього треба вносити зміни до Конституції України. 300 голосів, Аднако…
   Раніше, до 2006 р., вибори до Верховної Ради були раз на 4 роки, потім захотіли “стабільності”, точніше менше витрачати – більше царювати, і стало раз на 5 років. Депутат зацікавлений обратися на якомога більший термін.
   Зато в наше життя увійшов інститут майданів. Якби вибори проводили частіше не було б майданів і всього що з цим зв’язано.

 9. Ликвидатор-86:

  ЧЕСТЬ ИМЕЮ! В 55% НЕ ВХОЖ! ХОТЬ ГРОШ ЦЕНА НАМ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ ЕСЛИ ТАКАЯ ПРОЦЕНТОВКА ВЕРНА!!!

 10. Ефрейтор СА:

  В радянські часи ходили анекдоти про молдованів, про татарів, чувашів і т.д.Але,виявляється молдовани зовсім не такі,як в тих анекдотах, про це свідчать останні новини з Молдови.

 11. Злой:

  Самые продажные во все времена были хохлы, и самыми жадными, и сейчас ничего не изменилось. И дальше продажные хохлы проголосуют за деньги, водку, гречку и т.д.

  • Чернигов-1986!:

   злой,делать людям зло -это твоя миссия в этом мире.И именно зло,умысел оскорбить весь народ забирает у тебя остатки ума—–никто и не говорить и не утверждает что нынешняя власть избрана за “гречку”, что кто-то продался ,НО “злой” снова в который раз хочет унизить украинцев,вместо того чтоб дружно бороться за законные права Чернобыльцев,права которых нарушает и раннее нарушала любая власть.

 12. Аноним:

  майдауны,домайданили одевайте гады кастрюли и на майдан,ушлепки

 13. Володимир:

  Тому і звати тебе “АНОНІМ!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов