Які препарати в українських лікарнях видаватимуть безкоштовно (список)

Із 2020 рoку пaцієнти нe пoвинні будуть зaкупoвувaти ліки, нeoбxідні для лікувaння зa нaпрaвлeнням, якщo вoни вxoдять дo Нaцпeрeліку лікaрськиx прeпaрaтів.
Усі лікaрські зaсoби, які нeoбxідні для нaдaння пoслуги з прoгрaми мeдичниx гaрaнтій тa які вxoдять дo Нaціoнaльнoгo пeрeліку лікaрськиx зaсoбів, мaють нaдaвaтися пaцієнту бeзкoштoвнo. Прo цe пoвідoмив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк на пресконференції в Києві.

«Усі ліки, необхідні в лікарні на ту послугу, яку оплачує Національна служба здоров’я, і які надаються згідно з Нацпереліком, входять в оплату послуги і мають бути надані. Все, що входить до Національного переліку лікарських засобів, ми не повинні купувати. Є також дорогі ліки, для яких діють програми централізованих закупівель препаратів, зокрема з онкології. Ці препарати централізовано закуповують через міжнародні організації та постачають до лікарень», — сказав він.
Ознайомитися з Національним переліком лікарських препаратів можна за посиланням: http://moz.gov.ua.
Також Павло Ковтонюк перерахував послуги, які не будуть оплачуватися Національною службою здоров’я:
— немедичні послуги (покращений сервіс, палата, харчування).— послуги без направлення (коли пацієнт приходить сам, або за страховкою).— стоматологія (без дитячої та екстренної).— бальнеологія.— щеплення поза національним календарем.— медичні довідки (водійські права, віза, профогляди).— оздоровчий масаж, гімнастика.
https://vchasnoua.com

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов