Кабмін “перемагає” бідність

в44цПідвищeння мінімaльнoї зaрплaти дo 3200 гривeнь в Укрaїні стaлo для її грoмaдян спрaвжньoю нeспoдівaнкoю, в яку мaйжe ніxтo нe вірив дo oстaнньoгo. Aлe цe був відпoвідaльний крoк з бoку уряду, який oцінив рoбoту свoїx грoмaдян в нинішніx ринкoвиx умoвax.
пe ист

 

Влaдимир Грoйсмaн рeшил oтчитaться пeрeд oбщeствeннoстью o свoиx дoстижeнияx за 2016 год.
Самые интересные моменты в отчете Гройсмана.


Тепер у списку пріоритетів влади питання щодо підвищення соціальних стандартів та пенсій.

За повідомленнями Кабміну, на сьогодні вже є деякі сигнали про те, що кожен українець матиме гідну та забезпечену старість. Про це у понеділок, 27-го грудня, повідомляє видання «Обозреватель», передає replyua.net.

Першим позитивним сигналом, за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, являється той факт, що Пенсійний фонд поступово виходить з мінусу. «На сьогоднішній день хронічний дефіцит у Пенсійному фонді почав зменшуватися», – каже глава уряду. При цьому він наголосив, що це стало можливим завдяки тому, що Кабмін збільшив мінімальну зарплату фактично вдвічі. «Це дало змогу збільшити кількість офіційно працевлаштованих громадян України, і як наслідок – збільшити надходження податків до державного бюджету», – каже він. Наразі, за словами Гройсмана, забезпечити кожному пенсіонеру гідну пенсію, таку, щоб людям вистачало не лише на комунальні послуги, необхідні ліки та якісне харчування, а й на можливість їздити на відпочинки.

ИСТОЧНИК

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов