“Карпатське” молоко “Галичини” виявилося родом з радіоактивних зон

fotoНa упaкoвці прoдукції «Гaличини» був нaдрукoвaний слoгaн “З чистиx Кaрпaт” у пoєднaнні з нaписoм “Гaличинa” рoдoм з Кaрпaт, дe прирoдa є eкoлoгічнo чистoю, a кoрівки дaють oсoбливe кoриснe тa бaгaтe нa смaк мoлoкo”.

У суді «Гaличинa» зaявилa, щo є влaсникoм знaку для тoвaрів і послуг “З чистих Карпат”. Інститут екології Карпат НАН України підтвердив, що сировина чи продукція із зазначенням дефініції “З чистих Карпат” теоретично передбачає їхнє походження з території Карпатського регіону держави (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області). Виробничі потужності ПАТ знаходяться у Радехові Львівської області, отже товар походить із Карпатського регіону.

Проте, суд встановив, що справжнє походження молока «Галичини» з Київської та Житомирської областей, які до цього ж потрапляють під зони радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи. Таким чином, компанія не мала права використовувати маркування «екологічно чистий» на своїй продукції.

Відтак, суд вирішив, що розміщення “Галичиною” на своїй продукції та веб-сайті інформації щодо походження молока не відповідають дійсності, є неправдивими, вводять в оману споживачів.

Та зобов’язав «Галичину» виплатии штраф у розмірі 68 тис. грн та зняти з упаковок та веб-сайту продукції інформацію про неправдиве походження молока.

Джерело: Наші гроші. Львів

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов