Комісія у справах чорнобильців вправно виконує вказівки

Нe встиг 2013 рік рoзпoчaтись, як кoмісія з рoзгляду питaнь зaрплaт для ліквідaтoрів aвaрії нa ЧAEС рoзпoчaлa свoю рoбoту. Лишe зa пeрші двa дні від пoчaтку нoвoгo рoку oчільники тeритoрій oтримaли 5 заяв. Найбільш активною сьогодні є група із Онуфріівського району, представники якого надіслали до облдержадміністрації три пакети документів. В цінних паперах мова йдеться про двох ліквідаторів і дружину загиблого чорнобильця. У своїх заявах вони прохають владу надати необхідні довідки, аби отримати можливість нарахування пенсії, сума якої прописана у законодавстві. Решта два листа надійшло від мешканців Голованівського та Бобринецького районів.

Усі п’ять жителів Кіровоградської області, котрі написали скарги на ім’я голови облдержадміністрації, мають одну спільну проблему – установи. В період з 1986 по 1990 р.р. на це ніхто не звертав увагу, тому підписували усі папери, аби якомога скоріше відправитись від підприємства до Чорнобиля. Та на сьогоднішній день цих організацій вже не існує, тому людям зовсім ніде взяти необхідні довідки. Архіви підприємств теж відсутні, оскільки останні були ліквідовані без права наступництва. На даний момент заявники не можуть документально підтвердити свої слова стосовно тодішньої зарплати і тарифної ставки. Адже саме ці показники впливають на розмір пенсії. Та люди не складають рук і надсилають листи у вищі інстанції. І ось нещодавно комісія почула мешканців.

Згідно з правилами, профільна група має розбирати усі питання не довше місяця. До цього часу відповідальні особи зробили перший крок до досягнення мети, вони оформили запити до трудового архіву. Отриману інформацію члени комісії врахують та на її основі детальніше розглянуть клопотання. Після цього і вирішать, має право мешканець на отримання чорнобильської пенсії чи ні.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов