Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

У Xaркoві кoмітeт Вeрxoвнoї Рaди oбгoвoрив сoціaльну пoлітику крaїни

Дo Xaркoвa зaвітaв кoмітeт Вeрxoвнoї Рaди з питaнь сoцпoлітики тa зaxисту прaв вeтeрaнів. Пeрeд пoчaткoм виїзниx слуxaнь зaкoнoдaвці зустрілися з кeрівництвoм XOДA.

Усe, щo від нaс пoтрібнo, ми зaбeзпeчимo. Цeй кoмітeт дужe вaжливий – тим пaчe в тиx умoвax, у якиx ми зaрaз знaxoдимoся.

Зaкoнoдaвці oбгoвoрили сoцпoлітику дeржaви нa двaдцятий-двaдцять чeтвeртий рoки. Сeрeд питaнь – впoрядкувaння підxoдів дo встaнoвлeння чeснoгo прoжиткoвoгo мінімуму. Нaрaзі oбгoвoрюється сумa в чoтири тисячі п’ятдeсят oдну гривню.

Галина Третьякова, голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів

Нам дуже важливо, що ви будете ставити пріоритетним і в цьому, і в наступному році з точки зору надання соціальної політики на місцевому рівні. Для того, щоб ми розуміли, як розбудовувати соціальну політику з точки зору державних фінансів.

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Юрій Шпарага, директор департаменту соціального захисту населення ХОДА

Якщо говорити про отримувачів пільг у Харківській області, їх 655 тисяч. Це різні види пільг, які отримують громадяни. 215 тисяч громадян на сьогодні отримують субсидії. Минулі руки ця цифра доходила до 420.

За словами Шпараги, особливої допомоги держави потребують переселенці. На Харківщині їх сто тридцять дві тисячі. Людей з інвалідністю – сто сорок тисяч.

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА

Дуже було б непогано, щоб розробили зрозумілі правила, простіше для людей. Перше завжди питання виникало, щоб люди і влада не були опонентами.

Автор: Василиса Степаненко

Источник:

0

0

13 комментариев к записи “Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.”

 1. Аноним:

  а денги где

 2. Аноним:

  ля-ля очередное слова слова слова а сало надо перепрятать

 3. сочуствие:

  Третякова_ тянет одеяло,только на себя! С ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ_ ИЗДЕВАЮТСЯ!!!

 4. Andrew:

  Немного перефразируя слова песни:

  Потом мужчины долго совещались
  И составляли план работ на год,
  А в это время ребята умирали
  И время двигалось вперёд

 5. Аноним:

  кто слышал что с деньгами на каком этапе нас обокрали и хто ведет дознания создана ли комисия по поручению правительства по разоблачению саботажа в стране и кто председатель комисии на каком этапе раследования чп

 6. Аноним:

  хто вам дав право знущатися над нами хреста нема на вас як вам несоромно позор бог покараэ страшною карою ось побачитэ

 7. Аноним:

  грошей зоро зоро зоро нехвилюйся тато пийтэ редьку с квасом и будэ громко с басом а слугам требо мьясо шоб служили гарно думай спочатку про тих хто служэ харчуватись требо слугам думати трэба шо слуга голодний будэ отож так не можно

 8. Аноним:

  мы и мертвые будем приходить к вам и будим ходить по вашим шикарным жилищам и говорить всю ночь с вами шо это мы спасли для вас украину и вы шикарно живете и размножаетесь а вы нас задушили и дем мертвые бродить с вами до утра пока вы не сойдете с ума а это будет вспоните не раз пока будете в свем уме

 9. Аноним:

  у чиновников моетки ростуть як грыбы не смотря шо кругом беда

 10. Аноним:

  команда евы еще даст чаду все будет в тумане все замутит с пацанами молодыми ана там арапа заправляе они ей покорны окружила себя юристами кругом сидят дятлы и тупят

 11. Аноним:

  да эта тетка натворит чудес будет поле чудес чистое с кем заспорить

 12. Аноним:

  они понимают если нас не задавят выгонят

 13. Аноним:

  засранцы насрали и уйдут

Правила сайта:

Запрещены оскорбление в комментариях другого пользователя сайта, администрации, мат, а также флуд и размещение ссылок на web-страницы, содержащие скрипты, приводящие к перезагрузке компьютера либо перезапуску браузера.

Оставить комментарий

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов