Концепція соціального розвитку країни буде прийнята після отримання “знаку якості” від громадськості

Міністeрствo сoціaльнoї пoлітики підгoтувaлo прoeкт Кoнцeпції сoціaльнoгo рoзвитку Укрaїни дo 2023 рoку. Прo цe пoвідoмилa Міністр сoціaльнoї пoлітики Нaтaлія Кoрoлeвськa, виступaючи нa Нaрoдній колегії. За її словами, у розробці проекту документа брали участь провідні експерти країни в соціально-економічній сфері.
«Спільно з провідними експертами та вченими Міністерство підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. По суті, це дорожня карта розвитку соціальної сфери з чіткими орієнтирами, де кожен зможе побачити себе через три, п’ять, десять років», – сказала вона.
Наталія Королевська зазначила, що зараз основна мета – вийти на документ, який буде реалізовуватися на практиці, «а не буде поставлений на полицю поруч із сотнею інших стратегій або програм». «Для цього він повинен отримати схвалення і «знак якості» від громадськості. Найближчим часом ми ініціюємо широке громадське обговорення цього документа. І я сподіваюся, що Народна колегія стане одним із основних майданчиків у цьому процесі», – підкреслила вона.
Довідка.
На початку року при Міністерстві соціальної політики було створено Науково-експертну раду з підготовки проекту Концепції соціального розвитку на 2013-2023 рр. До неї, крім Міністра соціальної політики України Наталії Королевської, увійшли директор ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, академік НАН України Валерій Геєць, президент Центру економічного розвитку, член-кореспондент Академії технологічних наук України Олександр Пасхавер та інші. Серед основних пріоритетів Концепції були визначені – скорочення рівня бідності, забезпечення ефективної зайнятості населення та підвищення оплати праці, а також вдосконалення системи пенсійного забезпечення та соціального захисту.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов