Королевська похвалилася мільярдним перевиконанням до Пенсійного фонду

Зa рeзультaтaми квітня нaдxoджeння від сплaти Єдинoгo сoціaльнoгo внeску дo Пeнсійнoгo фoнду склaлo 108% від плaну, a йoгo фaктичнe пeрeвикoнaння – 1,1 млрд гривeнь.

Про це повідомила міністр соціальної політики  Наталія Королевська, передає прес-служба.

За словами Королевської, за оперативними даними до ПФУ надійшло майже 14,9 млрд гривень.

“За результатами квітня ми отримали рекордне перевиконання надходжень до Пенсійного фонду з початку року. Від сплати ЄСВ надійшло 14,885 млрд гривень. Це 108% від плану, тобто перевиконання – 1,1 млрд гривень. Загалом з початку року перевиконання надходжень склало 1,8 млрд гривень. У цілому до ПФУ за чотири місяці надійшло 53,293 млрд гривень, що на 4,588 млрд гривень більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року”, – зазначила міністр.

За її словами, позитивна динаміка перевиконання плану надходжень до Пенсійного фонду закладає підвалини для удосконалення пенсійної системи, над якою працює спеціальна робоча група з провідних фахівців у соціальній сфері.

“Щоб удосконалити пенсійну систему, при Мінсоцполітики створено спеціальну робочу групу з науковців, експертів, фахівців міністерства та Пенсійного фонду. Ця робоча група працює над осучасненням пенсійних виплат, запровадженням другого рівня накопичувальної пенсійної системи, а також питанням пенсійного віку для жінок. Наповнення Пенсійного фонду з перевиконанням плану закладає перспективи для вирішення цих завдань”, – зазначила вона.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов